در حال بارگذاری ...

روز جهانی امید مبارک

نویسنده : بهار زارع
تاریخ انتشار : 1400/01/18
مدت زمان مطالعه : 2 دقیقه
تعداد بازدید : 199

 

 

سالانه میلیون ها کودک در سراسر جهان قربانی سو استفاده و غفلت می شوند و میلیون ها کودک دیگر کمک های پیشگیرانه برای جلوگیری از ادامه سو استفاده می کنند.

Child Help سازمانی است که به کمک در ارائه کمک به کودکانی که در شرایطی قرار دارند که از بی توجهی و بدرفتاری رنج می برند ، اختصاص یافته است. روز امید روزی است که این آمارهای پنهان را بخاطر بسپارید و سهم خود را برای کمک به افراد جامعه و سراسر جهان انجام دهید. سو استفاده به اشکال مختلفی صورت می گیرد ، از خشونت جسمی تا سو استفاده جنسی ، تا بی توجهی محض در مواردی که از مراقبت های پزشکی و غذا خودداری می شود.

 

ایوان فدرسون به تاسیس چایلدلپ به عنوان بنیانگذار و رئیس جمهور کمک کرد و تا امروز نیز با این عنوان به کار خود ادامه می دهد. او تمرکز خود را بر روی کمک به ایجاد فصل های جدید ، برنامه های کمکی و کمک به آنها برای جمع آوری کمک های مالی در محله ها و خارج از کشور دارد.

مقاله پیشنهادی:📝

 

او در تعدادی از موسسات غیرانتفاعی که به کمک های بشردوستانه اختصاص یافته فعال است. وی جوایزی به بیش از 100 گروه از جمله جایزه قهرمانان کودکان اتحاد ملی کودکان و جایزه میراث زنده را دریافت کرده است. وی چندین بار نامزد دریافت جایزه صلح نوبل شده است.

 

سارا اومارا به عنوان بنیانگذار سازمان ، مدیر عامل و رئیس با او همکاری می کند. همراه با ایوان ، او وقت خود را صرف توسعه سازمان به عنوان سخنگوی اصلی ، کمک به توسعه بودجه و حفظ نظارت بر کل سازمان می کند. او مانند شریک زندگی خود ایوان ، بیش از 100 جایزه برای کارهایی که برای کودکان بدرفتار در سراسر جهان انجام داده است ، دریافت کرده است.

 

این سازمان با استفاده از تلاش ها و برنامه های خود برای کمک به میلیون ها کودک در سراسر جهان ، سابقه طولانی در بیش از 50 سال در سراسر جهان را پوشش می دهد.

مقاله پیشنهادی:📝

 

این اولین بار با عنوان کمک به کودکان سربازان آمریکایی و زنان ژاپنی در دهه 60 به عنوان یتیمان بین المللی تاسیس شد. نام این سازمان به دهکده کودکان ایالات متحده تغییر یافت و سرانجام قبل از انتقال نهایی به "Childhelp" که به عنوان معروف شناخته می شود ، به Childhelp USA تبدیل شد. Childhelp امروزه در میان بزرگترین سازمانهای پیشگیری از سو استفاده از کودکان قرار دارد.

 

این سازمان خط تلفنی "خط تلفن ملی کودک آزاری کودک " ایجاد کرده است که در تمام ساعات سال توسط مشاوران حرفه ای بحران کار می کند. این خط تلفن با پاسخ دادن به تماس های آنها ، والدین و سرپرستان و افرادی که معتقدند ممکن است در همسایگی خود موارد سو abuse استفاده را مشاهده کرده اند ، به کودکان در معرض خطر خدمات می دهد. 

 

با برقراری شبکه با هزاران سرویس اضطراری ، منابع اجتماعی و پشتیبانی ، آنها می توانند اطلاعات مناسب تماس را در هوای بی هویتی کامل ارائه دهند. همه اینها بدون هیچ گونه بودجه دولتی محقق می شود.

مقاله پیشنهادی:📝

 

آنها این ترکیب را با ارائه درمان به کسانی که از طریق کودک آزاری رنج برده اند از طریق روش های مختلف ترکیب می کنند. یکی از رایج ترین آنها مراکز درمانی مستقر در مناطق مسکونی است که منبع نام آنها "دهکده کودکان" است و آنها برنامه های درمانی را برای کودکان در معرض خطر ارائه می دهند که توسط سیستم دادگاه به آنها ارجاع شده است. آنها با تهیه درمانگران ، مددکاران اجتماعی ، درمانگران و متخصصان پزشکی در این مراکز به شدت در معرض بدرفتاری و بی توجهی کودکان قرار می گیرند.

 

این روز امید را با حضور داوطلبانه در بخشهای محلی خود ، پیدا کردن راه هایی که می توانید برای افزایش آگاهی در مورد کودک آزاری و نحوه نزدیک شدن به شرایطی که احتمال وقوع آن را دارید ، جشن بگیرید. شما همچنین می توانید یک شمع پنج شرور را در یک مکان برجسته روشن کنید ، به عنوان نمادی از امید برای کسانی که با آسیب کودک آزاری دست و پنجه نرم می کنند ، عمل می کند. کودک آزاری یک مشکل جهانی است و فقط تلاش های یک موسسه ی بین المللی می تواند به محافظت از بی گناه ترین قربانیان کمک کند.

منبع:

منبع رسمی این مقاله وبسایت  daysoftheyear می باشد.

 

 

تگ ها

مربی انلاین
مربی آنلاین
سوء استفاده از کودکان
روز جهانی امید
روز جهانی امید چه روزی است
دلیل نامگذاری روز جهانی امید
Child Help
Childhelp
خط تلفن ملی کودک آزاری کودک
حمایت از کودکانی که مورد آزار قرار میگیرند
مربی آنلاین لاغری
آنلاین فیتنس
دریافت برنامه تمرینی آنلاین بدنسازی
هزینه مربی آنلاین بدنسازی در منزل
تمرینات بدنسازی بدون وسیله
سایت بدنسازی آنلاین
مربی باشگاه بدنسازی بانوان
مربی آنلاین ورزشی
مربی خصوصی ورزشی آنلاین
برنامه تمرینی بدنسازی آنلاین
مربیگری آنلاین
مربی ورزشی آنلاین
ورزش زیبایی اندام
آنلاین فیتنس
بهترین مربی های مجازی ورزشی
zibandam
coachonline

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

مقالات مرتبط