در حال بارگذاری ...

چرا باید از برنامه مربی شخصی استفاده کنیم؟

نویسنده : صدف حقیقت منش
تاریخ انتشار : 1399/06/20
مدت زمان مطالعه : 8 دقیقه
تعداد بازدید : 255

چرا باید از برنامه مربی شخصی استفاده کنیم؟

ما می دانیم که هیچ چیز مانند داشتن مربی و فشار دادن شما به محدودیت های جسمی شما وجود ندارد، اما برای بسیاری از ما پرداخت هزینه آموزش 1 به 1 گزینه ای نیست. پس چه باید کرد؟ این جایی است که برنامه های تناسب اندام در خانه زیب اندام مفید هستند، به معنای واقعی کلمه.

برنامه های ورزشی و تناسب اندام زیب اندام یک راه حل عالی برای شما کسانی است که ممکن است تازه تناسب اندام داشته باشید یا پس از مدت کوتاهی از رفتن به آن بازگردید. به خصوص اگر کمبود وقت یا پول نقد در مورد اولویت بندی سلامتی و سلامتی خود جدی باشید بسیار عملی است. برای آن دسته از علاقه مندان به تناسب اندام فصلی که در آنجا حضور دارند، مکمل مناسبی برای سایر رژیم های تمرینی یا ورزشی است که در آن فعالیت می کنید. گویی که این کافی نیست، بلکه یک برنامه ریز و تغذیه همه در یک است و اطلاعات قابل اعتماد و دستور العمل های خوشمزه را در یک برنامه عالی به شما ارائه می دهد.

 

مزایای برنامه مربی شخصی: بی دل و دماغ شدن.

 

اگر مشغله کاری شلوغ کاری، زندگی خانوادگی و تعهدات اجتماعی دارید، ممکن است برای شما سخت باشد که وقت خود را برای رفتن به سالن بدن سازی یا آن کلاس چرخشی که مورد توجه شما بوده است، اختصاص دهید. برنامه های تناسب اندام در خانه این مشکل را دارند که کاملا مشخص شده اند. به هر حال، این خیلی انعطاف پذیرتر از آموزش درخواستی در کف دست شما نیست.

برنامه های زیب اندام برای افرادی که در سفر هستند، در دانشگاه، در سفرهای کاری، پدر و مادرهای شلوغ یا کسانی که فضای تمرین محدودی دارند مناسب هستند. هنوز مطمئن نیستید؟  شما نه تنها به تمرینات، یوگا و آموزشهای سبک گشت و گذار دسترسی خواهید داشت، بلکه حدس و گمان ما از تغذیه نیز برمی گردد. برنامه ها و دستورالعمل های غذایی شخصی ما به شما کمک می کنند غذایی تهیه کنید که از درون به شما احساس خوبی می دهد.

 

پاسخگو باشید:

 

برخی از برنامه های تمرینی این گزینه را برای کاربران فراهم می کنند که یادآوری های تمرینی را تنظیم کنند تا شما را در مسیر خود نگه دارند و از شما مسئولیت پذیر باشند. به عنوان مثال، در پایان هر جلسه تمرینی که به پایان رسانده اید، تمرین بعدی خود را برنامه ریزی کنید تا فرصتی برای ذهن بعدی شما ایجاد نشود.

وقتی زمان فرا رسید، یک اعلان انگیزشی دریافت خواهید کرد که شما را به شما یادآوری می کند. نگران نباشید شما می توانید زمان و فرکانس اطلاع رسانی را متناسب با نیازهای خود تنظیم کنید.

 

بدون تجهیزات لازم:

چرا باید از برنامه مربی شخصی استفاده کنیم؟

اگر پول هنگام کار مشکل ساز شود، خوشحال خواهید شد که بدانید تمرین در خانه های زیب اندام به تجهیزات خاصی احتیاج ندارند. درست شنیدید، بدون تجهیزات! تنها چیزی که شما نیاز دارید بدن شما است که باعث صرفه جویی در هزینه های شما می شود و شما مجبور نیستید در هنگام وزنه برداری وزنه های سنگین بزنید.

البته اگر به وزنه هایی دسترسی دارید می توانید از آنها برای افزایش دشواری تمرینات خاص استفاده کنید. Fave های قابل حمل ما باند های مقاومتی هستند، زیرا فوق العاده قابل حمل و استفاده از آنها آسان است. صحبت از این است، مقاله ما را در مورد گنجاندن نوارهای مقاومت در برنامه روزمره خود بررسی کنید.

 

تازه واردان خوش آمدید!

 

چه یک مبتدی مطلق، چه یک حرفه ای فصلی و چه جایی در این بین باشید، مهم نیست که در کجای سفر تناسب اندام خود قرار دارید، می توانید با استفاده از اطلاعاتی که در وبلاگ زیب اندام و یا برنامه رایگان آن ارائه شده است بهره ببرید. یکی از بهترین مزایای برنامه مربی شخصی این است که شما هرگز نگران نخواهید دانست که چه کاری انجام دهید. ما دارای تجزیه و تحلیل تمرینات گام به گام، فیلم ها هستیم و حتی می توانید تمرینات را برای تغییرات آسان تر یا سخت تر عوض کنید.

بگذارید بگوییم شما یک مبتدی مطلق هستید. هنگام تنظیم حساب خود، فقط سطح تناسب اندام خود را انتخاب کنید و ما بقیه برنامه ریزی ها را برای شما انجام خواهیم داد. با پیشرفت در سطوح ، تمرینات شما چالش برانگیزتر می شوند. تا زمانی که سطح مقدماتی را طی کنید، از آنچه می توانید انجام دهید شگفت زده خواهید شد.

 

توان مالی:

 

مبلغی که می توانید برای یک برنامه تناسب اندام در خانه خرج کنید، در مقایسه با آنچه برای یک مربی شخصی چنگ می زنید، تغییر جزئی است. برگزاری جلسات مربیگری خصوصی هر هفته یا یک بار در ماه ممکن است برای برخی قابل کنترل باشد، اما برای اکثر ما، از نظر مالی امکان پذیر نیست.

این بدان معنا نیست که اگر نگران فرم خود هستید و یا هر مسئله فیزیکی یا پزشکی دارید که نیاز به توجه ویژه دارد ، نباید به یک مربی شخصی مراجعه کنید. اول ایمنی

 

به عنوان نمونه 1،2،3:

 

یکی از موارد مورد علاقه ما در مورد تمرین در خانه این است که برای بازدید از سالن بدنسازی مجبور نیستید تلاش بیشتری انجام دهید. فقط فکر کنید، بجای اینکه زودتر از موعد معمول برای رفت و آمد به سالن بدن بلند شوید، می توانید از رختخواب بیرون بیایید، لباس تمرین خود را بپوشید و بلافاصله با برنامه تمرینی خود به راحتی در خانه خود ورزش کنید. تمرینات کوتاه و در عین حال موثر است، بنابراین می توانید آنها را به راحتی در برنامه صبحگاهی خود جای دهید. مزیت اضافه شده این است که همه چیز در مورد شما است، هیچ علاقه مند به تماشای ورزشگاه در اطراف وجود ندارد که بتوانید خود را با آن مقایسه کنید. بزرگترین رقابت شما خودتان هستید.

برای برخی از افراد، حضور در محیط بدنسازی می تواند تجربه ناخوشایندی باشد. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید (شرم آور نیست! )، شما با خانواده زیب اندام می توانید به ایده آل های خود برسید. حتی اگر از رفتن به ورزش لذت می برید، می توانید از مشاوره های مربیان زیب اندام برای حرکت در مسیر درست استفاده کنید، به علاوه دستور العمل های خوشمزه ای برای غذاهای قبل یا بعد از ورزش دریافت خواهید کرد.

 

در پایان روز…

 

اکنون می دانید که مزایای برنامه مربی شخصی چیست، این می تواند اولین قدم برای تغییر زندگی شما به سمت بهتر (یا حتی بهتر) باشد. اگر به کمی فشار در جهت درست نیاز دارید، مربی آنلاین زیب اندام می تواند آن تقویت اضافی را که بدنبال آن هستید به شما بدهد.

مربی آنلاین زیب اندام همراه آموزشی دوستانه و آگاه شماست تا بتوانید به اطلاعات تخصصی، تمرینات و برنامه های غذایی که توسط تیم مربیان خبره ورزش و تغذیه تهیه شده است، دسترسی پیدا کنید. نیازی به قدم گذاشتن در داخل سالن بدن سازی، شرکت در کلاس های ویژه با مربی شخصی نیست، هر آنچه برای داشتن یک فرد سالم و شادتر نیاز دارید فقط با ثبت نام در وبسایت و انتخاب مربی شخصی خود خواهید داشت.

برای خواندن مقالات بیشتر می توانید در سایت ما ثبت نام کرده و یا ازطریق وبلاگ ما مطالب بیشتری را دنبال کنید

منبع:

منبع رسمی  این مقاله وب سایت 8fitمی باشد.

 

 

 

 

تگ ها

مربی انلاین
مربی آنلاین
زیب اندام
coachonline
onlinecoach
zibandam
مربی
مربی شخصی
ورزش در خانه
بدون تجهیزات
تمرین در خانه
مربیان زیب اندام
باشگاه

دیدگاه ها

امیر توکلی 23:38:09 1399/06/20
هزینه برنامه های تمرینی شما چقدره؟
کامران عبادی 22:40:24 1399/06/20
بیشتر مربی شخصیو واسه پیگیری کردن مداومش میگیرن ‌.. البته من خودم میخوام مربی کاملا آنلاین داشته باشم و باهم ورزش کنیم کا اشتباهاتمو ببینه و اصلااح کنه ... همچین چیزی ممکنه ؟؟؟؟

ارسال دیدگاه

مقالات مرتبط