در حال بارگذاری ...

راه هایی برای کاهش درد کمر!

نویسنده : بهار زارع
تاریخ انتشار : 1399/12/11
مدت زمان مطالعه : 3 دقیقه
تعداد بازدید : 24

 

فهرست تمرینات بازگشت

کمر قوی تر می تواند به حالت، بلند کردن و موارد دیگر کمک کند. تمرینات کمر می تواند به کاهش درد و در عین حال تقویت عضلات و تقویت عضلات کمک کند. برای یافتن پوشش جامع WebMD در مورد چگونگی انجام تمرینات صحیح کمر، مزایای تمرینات کمر و موارد دیگر، پیوندهای زیر را دنبال کنید.

مرجع پزشکی

آیا برای پارگی روتاتور کاف به فیزیوتراپی نیاز دارم؟

چهار عضله شانه که روتاتور کاف را تشکیل می دهند می توانند فرسوده یا پاره شوند. دریابید که چگونه تمرینات فیزیوتراپی و سایر روشهای درمانی به شما کمک می کند احساس بهتری داشته باشید.

 

بهترین کشش ها برای سفتی آرتروز صبح

افراد مبتلا به آرتروز غالباً با مفاصل سفت از خواب بیدار می شوند، اما چند حرکت کششی روزانه می تواند کمک زیادی به شما کند. WebMD نکاتی را ارائه می دهد.

 

تمریناتی که ممکن است به کاهش درد کمر کمک کند

تمرینات کمر می تواند به کاهش درد کمک کند، اما همه تمرینات کمر برای همه مناسب نیست. انجام یک ورزش اشتباه باعث درد بیشتر می شود. در اینجا تمریناتی وجود دارد که می توانید با پزشک در میان بگذارید تا ببینید کدام یک از آنها برای شما مناسب هستند.

تمرینات برگشت برای اینکه عجب آمد و رفتی داشته باشند

چه بخواهید کمر خود را برای کمک به درد تقویت کنید و چه فقط ظاهر و احساس بهتری داشته باشید، کارشناسان می گویند تمرینات کمر قسمت بزرگی از بازی است.

ورزش به کاهش کمردرد کمک می کند

بر اساس یک مطالعه سوئیسی که در ماه دسامبر در مجله Spine منتشر شد، ایروبیک با تأثیر کم می تواند درد مزمن کمر را به همان اندازه موثر درمان فیزیکی یا یک برنامه ورزشی برای دستگاه های وزنه برداری و ورزش کاهش دهد.

 

کار کردن پشت شما

تمرینی که مدتها توسط رقصنده ها برای لاغر ماندن استفاده می شود، فقط مسئله درد پشت شما است.

 

تمرینات قدرتی: ساختن عضلات شانه و پشت

هر زمان که بازوها را حرکت می دهید از شانه های خود استفاده می کنید اما عضلات کمر کمتر ورزش می کنند. در اینجا چند تمرین اساسی برای ایجاد قدرت شانه و کمر آورده شده است.

 

20 دقیقه تمرین بدنسازی کل بدن با زیب اندام

چگونه می توان پلانک ایده آل را انجام داد، به شکل کامل تخته ها مسلط شوید و در کمترین زمان هسته خود را تقویت خواهید کرد.

 

تمرین بدون ورزش

این تمرین سریع شما را در خانه و بدون تجهیزات پرهزینه به فرم عالی می رساند. تصاویر بهترین حرکات شکم صاف و تناسب اندام بدن را نشان می دهد.

ورزشهای پشتی برای خانمها ملاحظات ایمنی

عملاً هر حرکتی که انجام می دهید به نوعی پشت شما را درگیر می کند - خم شدن، کشش، راه رفتن، نشستن. کمر سالم برای حفظ تعادل و هماهنگی چه در هنگام ورزش و چه در زندگی روزمره کلیدی است . بنابراین، مهم است که به پشت خود کمک کنید تا قوی بماند.

قسمت پشتی شامل یک شبکه پیچیده از عضلات است که از طول ستون فقرات شما پایین می آیند. چه در عضلات رومبوی قسمت فوقانی پشت و چه در ناحیه ستون فقرات ناحیه راست کننده ستون فقرات، مکان های زیادی وجود دارد که به طور بالقوه درد و ناراحتی می توانند از آن عبور کنند. به همین دلیل مهم است که به طور مرتب پشت خود را ورزش کنید.

زنانی که به این تمرینات نزدیک می شوند باید با سرعت خودشان پیش بروند. انتظار داشته باشید که به جای کسب سریع قدرت، پیشرفت تدریجی داشته باشید.

 

ورزشهای پشتی برای خانمها

حدود 80 درصد از افراد در دوره ای از زندگی خود دچار کمردرد می شوند. هدف از این تمرینات بهبود قدرت کمر است، که می تواند به شما کمک کند در آینده از چنین درد و ناراحتی جلوگیری کنید.

 

همه این تمرینات را می توان در هر کجا که هستید انجام دهید - در راحتی منزل یا در باشگاه.

 

خم شده روی ردیف ها

این یک تمرین عالی پشت است که عضلات لاتیسیموس دورسی (پشت و پهلوهای بدن، زیر بازو)، رومبوئیدها (عضلات کنار ستون فقرات) و کافهای روتاتور (عضلات شانه) را تقویت می کند.

 

مرحله 1: از حالت ایستاده و نگه داشتن یک جفت وزنه (یا اگر وزنه ندارید کتاب)، زانوها را پایین آورده و باسن را به عقب فشار دهید تا تنه شما به موازات زمین خم شود.

 

مرحله 2: وزنه ها را به سمت زمین گسترش دهید و سپس بازوهای خود را به صورت مستقیم به قفسه دنده خود بکشید.

 

مرحله 3: وزنه ها را برای لحظه ای روی ریبج خود نگه دارید، سپس دوباره آنها را در یک خط مستقیم پایین بیاورید و تکرار کنید. می توانید این کار را 10 تا 15 بار تکرار کنید.

 

تگ ها

مربی انلاین
مربی آنلاین
zibandam
راههای درمان کمردرد و علت آن
ارتوپد کمر درد
کمر درد
روشهای خانگی کنترل و درمان درد دیسک کمر
راههای درمان کمردرد
راه های درمان کمر درد با ورزش
درمان دیسک کمر با ورزش
تناسب اندام
نحوه استراحت برای درمان دیسک کمر
ورزش کمر درد
coachonline
راه هایی برای کاهش درد کمر
ورزش کردن
بهترین کشش ها برای سفتی آرتروز صبح
ورزش صبحگاهی
ورزش به کاهش کمردرد کمک می کند
مربی آنلاین لاغری
عیدفیت
کمپین عید فیت زیب اندام
مربی خصوصی برای لاغری
مربی آنلاین ورزش در منزل
رژیم غذایی لاغری شکم و پهلو
برنامه غذایی بدنسازی حجم خشک
پرطرفدارترین رژیم لاغری
شام رژیمی برای لاغری
زیب اندام

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

مقالات مرتبط