در حال بارگذاری ...

آموزش ناخودآگاه برای به حداکثر رساندن موفقیت خود

نویسنده : علی اصغر دهقانی
تاریخ انتشار : 1399/04/04
مدت زمان مطالعه : 5 دقیقه
تعداد بازدید : 152

 

با در آغوش گرفتن شکست و به کار بردن قدرت تقویت روزانه ، افکار منفی خود را بچرخانید و به اهداف خود برسید.

فکر کردن ذهن چیزی است که اکثر مردم سعی در تغییر آن ندارند. ما به آن چیزی نگاه می کنیم که قبلاً برنامه ریزی شده بود و به ما دستور میدهد تا برای سفر در زندگی آماده شویم .

2ae85e54.jpg

بسیاری از افراد فرآیندهای تفکر خود را بخشی از شخصیت خود می دانند. آنها نمی توانند به شکلی که هستند کمک کنند. آنها می خواهند تغییر کنند اما فقط نمی توانند ارتباطی بین آن برقرار کنند.

اگر این چنین به نظر می رسد که مثلا شما ، محکم بنشینید. من قصد دارم به شما نشان دهم که چگونه می توانید بر روی ناخودآگاه خود کار کنید تا موفقیت مورد نظر را به دست آورید.

آموزش ناخودآگاه

آموزش ناخودآگاه برای هماهنگی با تفکر آگاهانه ، هیچگونه دست کاری ذهن جدی را در بر نمی گیرد. این فقط نیاز تمایل به تغییر و برنامه عمل را دارد.

برای دیدن این موفقیت قوانینی وجود دارد که باید در آن جست و جو کنید. اکنون شروع به انجام یا پیگیری این موارد کنید؛

چه چیزی شما رو عقب نگه داشته؟

چه چیزی شما را می کشد؟

تصمیم بگیرید که چه چیزی باید تغییر کند. ناخودآگاه شما چرا شما را عقب نگه می دارد؟ ایده موفقیت؟ ارزش خود؟ کمبود مهارت؟ ناخودآگاه شما چه فکری آگاهانه میکند که شما نمی توانید انجام دهید؟

4d2e3da2.jpg

این را به طور خاص مشخص کنید و آن را برای آگاهی خود معلوم کنید. این می تواند ریشه مسئله شما باشد. در ذهن خود فقط می دانید که نمی توانید این کار را انجام دهید اما چیزی بیش از آن وجود دارد. چرا نمی توانی؟ به خودتان چه می گویید تا باور کنید که نمی توانید؟

به این شکل فکر کنید ... شما ناخودآگاه خود را دارید ,که بر آگاهی شما تأثیر می گذارد ، که در عوض بر حرکت شما هم تأثیر می گذارد. اگر ناخودآگاه شما از شکست صحبت کند ، هوشیاری شما به آن شکست اعتقاد پیدا میکند ، بنابراین شما بیش از حد احتمال شکست خواهید داشت.

1. به نکات منفی توجه داشته باشید.

 تصمیم بگیرید که در مورد ناخودآگاه خود باید چه تغییراتی ایجاد کنید. عدم اعتماد به نفس ، ترس از شکست ، "من نمی توانم"؛ ناخودآگاه شما چه تصمیمی میگیرد؟ این همان چیزی است که شما باید آن را مهار کنید.

پس از مشخص کردن آنچه شما را عقب نگه می دارد ، در مورد آنچه برای ایجاد یک تغییر مثبت لازم است ، فکر کنید. به عنوان مثال: "من نمی توانم تدریس کنم زیرا به اندازه کافی باهوش نیستم ، یا مدرک ندارم." برعکس این امر می توانید بگوید: "من به اندازه کافی باهوش و کاملاً مجهز هستم که هر کاری را که اشتیاق من به زندگی است انجام دهم. اگر این تدریس باشد ، من با آنچه می دانم شروع خواهم کرد.

این باید روش جدید تفکر شما باشد. ماهیت منفی شما می خواهد برعکس عمل کند زیرا این همان چیزی است که در ذهن شما رنگ آمیزی می شود. آن باورهای ناخودآگاه منفی را بشکنید

نظرات روزانه خود را روزانه مرور کنید

2. روزانه از این افکار جدید فراتر بروید.

 باید عادت ناخودآگاه خود را بشکنید و به فکر خودآگاه خود بگویید که چه کاری باید انجام شود. اگر درآمد 100 پوند در طول یک سال هدف شماست ، پس باید روزانه این هدف را تجسم کنید.

من اهمیتی نمی دهم که چگونه این کار را انجام می دهید ، فقط روزانه و هر زمان که نیاز دارید ، افکار و اهداف جدید خود را بخوانید. هر روز صبح آن را بنویسید و بخوانید. "من در طی 10-12 ماه آینده 100 پوند از راه های مختلف بدست می آورم.

انجام هدف خود بیشتر از یک اظهارنامه به شما کمک می کند تا پاسخگو باشید و ناخودآگاه خود را وادار کنید تا این فکر جدید را به عهده بگیرد. دائماً در مورد آن فکر خواهید کرد و تکرار خواهید کرد. این می تواند با اهداف مرتبط با عدم تناسب اندام نیز کار کند.… افزایش ، ارتقاء ، رشد در تجارت و غیره.

هرچه بیشتر در این مسیرهای جدید سفر کنید ، تغییر بیشتری خواهید دید. این اتفاق شب نخواهد افتاد. شما ابتدا باید 100٪ به تغییر متعهد شوید و متوجه شوید که فراز و نشیب هایی به وجود خواهد آمد.

6e29e0cc.jpg

نکته جالب این است که هرچه بیشتر از این مسیرهای مثبت عبور کنید ، ناخودآگاه شما بیشتر به آنها اعتقاد پیدا خواهید کرد - بنابراین برنامه عملکردی شما متفاوت خواهد بود. اقداماتی که انجام می دهید با این واقعیت هدایت می شود که می دانید موفق خواهید دید. شما آنقدر به خودتان اعتقاد دارید که تقریباً مثل این است که قبلاً هر آنچه را که می خواهید بدست آورید.

3. شکست را در آغوش بگیرید.

 بنابراین شما پیروزی خود را ... معامله بزرگ. آنچه شما را برای موفقیت به ارمغان می آورد ، پشت کار گیری مجدد است ، ارزیابی مجدد این که چرا شکست خورده اید ، در نتیجه سخت تر از همیشه به دنبال آن خواهید رفت.

اهداف خود را دوباره متمرکز کنید ، تغییرات لازم را انجام دهید و به دنبال آن بروید. دو دلیل برای عدم موفقیت مردم وجود دارد :

اهداف غیر منطقی و غیرقابل تحقق

هر دو این مورد را می توان چرخاند تا موفقیت حاصل شود. همه چیز مربوط به چیزی است که شما به خود می گویید که چه هستید و بی امان به دنبال آن می روید!

مترجم و ویراستار: تیم محتوا سازی زیب اندام

تگ ها

زیب اندام
مربی آنلاین
coach online
zibandam
تناسب اندام
لاغری
چربی سوزی
بدنسازی
فیتنس
body building
fitness
fat loss

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

مقالات مرتبط