در حال بارگذاری ...

ماساژ مخصوص و ویژه برای لاغری شکم

نویسنده : صدف حقیقت منش
تاریخ انتشار : 1399/08/06
مدت زمان مطالعه : 2 دقیقه
تعداد بازدید : 1053

 

اگر متوجه کمی افزایش دور کمرتان شدید ، قطعاً می‌دانید که این موضوع به‌راحتی می‌تواند اعتماد به نفس شما را خراب کند اما تنها این مسئله مربوط به زیبایی شما نیست که مشکل‌دار شده، چربی شکمی واقعاً می‌تواند ریسک ابتلا به بیماری‌های قلبی، دیابت نوع 2 و برخی انواع سرطان‌ها را افزایش دهد. به‌همین دلیل است که باید هر چه زودتر با آن مقابله کنید که خوشبختانه راه‌هایی برای خلاص شدن از این اضافه وزن وجود دارد که حتی برای افراد تنبلی که دوست ندارند از تخت‌شان بیرون بیایند هم جذابیت دارند.

 

6 تکنیک ماساژ برای لاغری شکم:

ماساژ مخصوص و ویژه برای لاغری شکم

 

1.      تحریک گردش خون در شکم:

 

دست‌هایتان را به هم بمالید تا روی سطح انگشتان و کف دست‌تان گرم شود و زمانی که دستان شما به‌اندازه کافی گرم شدند، آنها را در جهت چرخش‌های عقربه‌های ساعت و خلاف جهت عقربه‌های ساعت در اطراف ناف‌تان مالش دهید. این ماساژ را برای 2 تا 3 دقیقه انجام دهید.

 

2.      خلاص شدن از شر نفخ:

 

نقطه‌ای را پیدا کنید که 4 انگشت بالای ناف شما قرار دارد و بعد این نقطه را برای 2 تا 3 دقیقه در جهت عقربه‌های ساعت و برای همین مدت در خلاف جهت عقربه‌های ساعت ماساژ دهید .

 

3.      دور کمر خود را لاغر کنید:

 

هر دو دست‌تان را در دو طرف شکم خود قرار دهید و کف دست‌هایتان را روبه‌روی هم بگذارید و بعد دست‌هایتان را به طرف یکدیگر فشار دهید تا شکم‌تان بین آنها فشره شود .این کار را 3 تا 5 بار انجام دهید و سپس شکم خود را با هر دو دست بگیرید و آن‌را تکان دهید و این کار را برای 10 تا 15 ثانیه انجام دهید .

 

4.      چربی خود را نیشگون بگیرید:

 

هر دو طرف شکم خود را با هر دو دست‌تان به‌طور هم‌زمان نیشگون بگیرید و این نیشگون گرفتن‌های کوچک را در تمام ناحیه تا پایین شکم انجام دهید و این نوع ماساژ را برای 2 تا 3 دقیقه ادامه دهید.

 

5.      ماساژ لنفاوی انجام دهید:

 

نوک انگشت خود را روی دو طرف شکم‌تان قرار دهید و به‌آرامی شروع به ماساژ دادن به سمت بالا و به سمت قلب خود کنید و این کار را 5 تا 10 بار تکرار کنید. سپس دست‌هایتان را بر روی هر دو طرف پهلوی باسن قرار دهید و از انگشتان خود برای بالا کشیدن پوست‌تان به سمت زیربغل‌هایتان استفاده کنید و بعد از کشش دادن پوست‌تان به سمت استخوان ران، دست‌تان را بالاتر ببرید و مجددا تکرار کنید و این کار را 5 تا 7 بار در امتداد هر طرف بدن خود انجام دهید.

 

6.      ماساژ چینی را امتحان کنید:

ماساژ مخصوص و ویژه برای لاغری شکم

 

یکی از دستان‌تان را روی ناف خود بگذارید و با استفاده از فشار محکم، از دو انگشت خود برای مالش ناف‌تان در دایره‌ای کوچک استفاده کنید و به تدریج دایره‌های اطراف را گسترش دهید و از ناف خود به بیرون حرکت کنید و این ماساژ را به مدت 2 دقیقه انجام دهید.

 

سایت زیب اندام گردآورنده‌ی مقالات معتبر دنیا به صورت رایگان بوده که، شما می‌توانید برای مطالعه مقالات تخصصی بیشتر به وبلاگ ما مراجعه کنید، همچنین شما می‌توانید با ثبت نام در در وب سایت زیب اندام در زمینه های تناسب اندام و رژیم مشاوره رایگان بگیرید و در کنار خانواده زیب اندام اهداف‌تان را تخصصی‌تر دنبال کنید.

تگ ها

زیب اندام
مربی آنلاین
مربی انلاین
zibandam
coachonline
onlinecoach
ماساژ مخصوص و ویژه برای لاغری شکم
ماساژ
ماساژ درمانی
ماساژ لاغری
لاغری شکم
چربی سوزی شکم

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

مقالات مرتبط