در حال بارگذاری ...

انجام تمرینات ساده در خانه هنگام تمیز کاری:

نویسنده : صدف حقیقت منش
تاریخ انتشار : 1399/06/16
مدت زمان مطالعه : 8 دقیقه
تعداد بازدید : 1030

انجام تمرینات ساده در خانه هنگام تمیز کاری:

چند بار صبح شنبه خود را صرف شستن لباس های کثیف کردید، شست و شوی حمام کرده اید و متوجه شده اید که عرق ریخته اید؟ به نظر می رسد، انجام کارهای خانه یک تمرین خارق العاده است.

در این مقاله، ما هشت تمرین آسان را که می توان در خانه انجام داد، هنگام شست و شو، جارو کردن یا بیرون آوردن ظروف. در ادامه بخوانید تا بیاموزید چگونه از جلسات تمیز کردن شدید خود بیشترین بهره را ببرید.

 

1. ساق هنگام شستن ظرف ها:

 

در حالی که در حال شستن ظرف ها در ظرفشویی هستید، برخی از حرکات مربوط به دوقولو ها را انجام دهید.

 

 روش انجام:

 ظرفی را که شستید، آن را روی قفسه خشک کن بگذارید، سپس همانطور که 5 تا 10 حرکت دوقولو را انجام می دهید، آب را ببندید. پاشنه های خود را بلند کنید بعد از اندکی مکث باز پائین بیاورید. بنابراین توصیه می شود وارد وبسایت زیب اندام شده و بعد از ثبت نام و انتخاب مربی، تمامی فیلم های آموزشی مربوط به انجام صحیح و اصولی این حرکات را از مربیان حرفه ایزیب اندامدریافت کنید و اجازه دهید خانواده زیب اندام، حافظ سلامتی و تناسب اندام شما باشد.

 

2. در حالی که ظرف ها را کنار می­گذارید، اسکات بزنید:

 

ما شما را تشویق می کنیم که هنگام بارگیری یا تخلیه ماشین ظرفشویی، یا هنگامی که ظروف خود را از قفسه خشک کن به کمد منتقل می کنید، به برنامه ظرفشویی خود مقداری اسکات اضافه کنید. هنگام تون کردن همزمان پاها، کارهای سخت انجام دهید.

 

نکته حرفه ای:

ظرف ندارید؟ مشکلی نیست این حرکت برای جمع کردن لباس ها نیز عالی است.

 

روش انجام:

 یک ظرف یا لیوان را بگیرید، یک اسکات بزنید  و ظرف خود را در جای آن قرار دهید. هنگام اسکوات زدن، باسن خود را به عقب برده و وانمود کنید که وقتی پایین می آیید روی صندلی می­نشیند. سینه جلو، شانه ها به عقب باشد، سپس از قسمت پاشنه خود قدرت بگیرید تا حرکت کامل شود.

 

3. در حالی که سطل زباله را بیرون می آورید عضلات دو سر درگیر می­شود:

 

حرکتی عالی برای تقویت بازوها هستند.

 

روش انجام:

وقتی سطل زباله را بیرون می­آورید، کیسه زباله خود را ببندید و 5-10 تکرار را برای هر بازو انجام دهید. آرنج ها را به کنار بدن خود چسبیده نگه دارید و با کنترل حرکت را انجام دهید. اگر مصافت طولانی تا مخزن سطل زباله در فضای باز دارید، هر چند قدم متوقف شوید تا دست خود را عوض کنید.

 

4.  هنگام جاروبرقی لانگز بزنید:

انجام تمرینات ساده در خانه هنگام تمیز کاری:

حقیقت این است که ممکن است برای تمیز کردن فرش، لازم باشد چندین بار روی یک نقطه جارو برقی بکشید، که این کار را به یک کار عالی برای ورزش مانند لانگز تبدیل کنید.

 

 روش انجام:

هر وقت جارو میکشید، یک قدم به جلو بردارید. زانوی جلوی خود را خم کنید (در زاویه 90 درجه خم شوید) زیرا زانوی پشتی شما به آرامی روی زمین ضربه می زند. پای جلوی خود را فشار داده و از عضلات اصلی خود برای بازگشت به حالت اولیه استفاده کنید و تمام تلاش خود را بکنید که برای کمک به لوله جارو برقی اعتماد نکنید. سینه خود را سپر کنید و ستون فقرات را صاف و در تمام طول حرکت نگه دارید.

 

5. پنجره ها را برای درگیر کردن بازو و شانه تمیز کنید:

 

پارچه ای را بگیرید و تمام پنجره های خانه خود را تمیز کنید تا بازوها و سرشانه های شما کار کند.

 

روش انجام:

از حرکات بزرگ دایره ای استفاده کنید در حالی که میان­تنه خود را محکم و درگیر نگه داشته­اید. بازوها را در هر پنجره تغییر دهید.

 

6. برای یک تمرین قلبی اسکراب بزنید:

 

در حین استحمام، شست و شوی ظرف ها ضربان قلب خود را بالا ببرید.

 

روش انجام:

هرچه سریعتر اسکراب بزنید، ضربان قلب شما بیشتر می شود. تمام عضلات خود را به عنوان اسکراب و بازوها را درگیر نگه دارید، بنابراین بدن متعادل می­شود. به وبسایت زیب اندام مراجعه کرده و بعد از ثبت نام مربی خود را انتخاب کنید و همگام با مربی خویش این مسیر را ایمن تر طی کنید.

 

7. برای سرگرمی برقصید:

 

کارهای خسته کننده لازم نیست. هنگام تمیز کردن، موسیقی مورد علاقه خود را پلی کنید و در خانه برقصید.

 

روش انجام:

 صدای آن را بلند کنید. رقصیدن بین کارها به افزایش ضربان قلب شما و تبدیل کارها به یک تمرین نهایی کمک می کند.

 

منبع:

منبع رسمی  این مقاله وب سایت 8 fit می باشد.

 

 

تگ ها

زیب اندام
مربی آنلاین
مربی انلاین
zibandam
coachonline
onlinecoach
خانه داری
تمرین ورزشی
ظرف شستن
رقص
رقصیدن
اسکراب
لانگز

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

مقالات مرتبط