در حال بارگذاری ...

جولی مایکلسون

نویسنده : علی اصغر دهقانی
تاریخ انتشار : 1399/04/09
مدت زمان مطالعه : 6 دقیقه
تعداد بازدید : 323

 

در مورد تجربه خود در استفاده از هیدروکلروتیازید دیورتیک صحبت می کند

(HCTZ)

میخواستم این مقاله را خودم به صورت دست اول ارائه دهم , به همین منظور در مورد آن در گوگل و بینگ جست و کردم و خوشبختانه کسی دیگر را نیافتم. من به شدت نیاز داشتم بدانم که چه احساسی دارم و آنچه را که می گذرد طبیعی است. امیدوارم که تجربه من در بازگشتم به شما کمک کند یا شما را به اندازه کافی روشن کند که شما در استفاده از داروهای تجویز نشده آگاه کنم و یا حداقل اطلاعات لازم را در مورد استفاده آنها برای یک فرد واجد شرایط دریافت کنید

من همیشه به خودم افتخار کرده ام که رقیب یک عمل "طبیعی" باشم. من هیچ زمان استفاده از داروهای تقویت کننده عملکرد را منع نکردم ، و همچنین در مورد افرادی که از آنها استفاده می کنم قضاوت نمی کنم ، من فقط شخصا تصمیم می گیرم که از آنها استفاده نکنم. صادقانه بگویم ، من هرگز وسوسه نشده ام که آنها را امتحان کنم ... تا همین اواخر ...

جولی مایکلسون

دقیقاً یک هفته قبل از آخرین مسابقه من بود و می دانستم که هیچ راهی برا آماده بودن روی صحنه صحنه ندارم . من می گفتم حداقل 4-6 هفته زمان میبرد تا به آن حد از آمادگی لازم برسم .من در آخرین لحظه تصمیم گرفتم که بر روی صحنه نروم و انصراف بدهم ، اما احساس نمی کردم که این گزینه قانونی برای من باشد. فکر کردم شاید اگر وزن هفته ای به اندازه کافی کم کنم می تواند جبران "سرخوردگی" من شود. چند روز بعد ، یک دوست و مربی بدنساز به من دیورتیک تجویز کردند و فهمیدم که از آنجا که این یک نمایش آزمایش نشده است ، واقعاً هیچ آسیبی ندیده است.، این فقط یک دیورتیک است.

من هنوز دقیقاً مطمئن نیستم که به کجا رفتم که باعث شد فکر کنم این یک ایده هوشمند است. موردی که در کل روند رقابت برای من مهم بود و اطمینان از این بود که خودم را برای یک مرحله سالم پس از رقابت آماده کنم. من نتیجه کارهایی که می خواستم انجام دهم را میدانستم ، اما به دلایلی ، من آنچه را که فکر میکردم اشتباه است ، نادیده گرفتم.
ناامیدی تنها پاسخی است که توانستم پیدا کنم.

دیورتیکی که من گرفتم یک هیدروکلروتیازید ، یک دیورتیک تیازیدی (قرص آب) است که به شما کمک می کند بیش از حد نمک جذب نشود ، که می تواند باعث احتباس مایعات شود. هیدروکلروتیازید احتباس مایعات را در افراد مبتلا به نارسایی قلب عروقی ، کبد یا اختلالات کلیوی یا شخص ناشی از مصرف استروئیدها یا استروژن درمان می کند.
از این دارو برای درمان فشار خون بالا نیز استفاده می شود.

در کار ناامید کننده خودم که دور از صحنه آماده ام به نظر بیایم ، من وقتی را برای انجام تدابیر لازم و بررسی کردن دقیق که چه چیزی را گرفته ام و چگونه باید آن را مصرف کردم نگذاشته ام. البته با عجله ، من نمی دانستم که دارویی مصرف می کنم نباید توسط بیماران آسمی (من) و افرادی که داروی ضد حساسیت مصرف میکنند مصرف شود . و بنابراین ، من آنچه را که به اشتباه تجربه کردم به شما توصیه میکنم.و روز مسابقه فرا رسید و من بیشتر در هر وقت دیگری در معرض خطر بودم.

هفته مسابقه ، طبق معمول بارگیری آب را شروع کردم ، اما برخلاف معمول آب کم کردم ، طبق توصیه یک دوست من از 2 گالن به 20 (اوز) رسیدم. من هنوز 3 روز تا نمایش وقت داشتم . و هنوز کاردیو می کردم و از سونا برای کم کردن آب استفاده می کردم.
دو روز قبل از نمایش فقط جرعه ای آب داشتم.

وعده غذایی معمول من کباب ، پنکیک با کره و شربت و یک لیوان آب پرتقال بود. از آنجا که مربی من نمی دانست که من دیورتیک مصرف می کنم ، شب قبل از مسابقه ، غذای پنکیک معمولی را بارگیری کردم. در ضمن ، این یک ایده بسیار بد بود که بتوانیم تمام آن قند را با دیورتیک ها مصرف کنیم.
صبح نمایش من صبحانه همان پنکیک را خوردم و تقریباً مرگ را احساس می کردم. قبل از نمایش نفخ کردم. و بعد از آن ، من واقعاً مانند چیزی که سرد و مرطوب در دهان من است . بنابراین ، من از یک کاسه کوچک بستنی نرم و مقدار زیادی آناناس بعد از مسابقه لذت بردم. یک ایده بد دیگر. تمام آن قند فقط آغازگر فاجعه بود.

چیزی که من نمی دانستم این بود که شما باید در کنار استفاده از دیورتیک با قندها چقدر مراقب باشید و همچنین در هنگام اضافه کردن آب پس از نمایش باید چقدر مراقب باشید. شب بعد از مسابقه ،دیوانه وار آب خوردم ,بیشتر از غذا ، فقط آب می خواستم. هفته بعد از مسابقه ، من از غذاهای مورد علاقه ام ,لذت می بردم ، اما هیچ چیز دیوانه وار نیست.
و بعد از آن به باشگاه رفتم تا قلبم آماده بماند زیرا این بهترین راهی است که برای جلوگیری از فاجعه پیدا کردم. در اواسط هفته ، مشکلات شروع شد

جولی مایکلسون

مشکلات هضم و احساس نفخ بسیارشدید

متوجه شدم که یک طوفان درونم ایجاد شده است و یک راه طولانی جلوتر در پیش رو داشتم و می دانستم که برای بازپس گیری حالت قبلم زحمت بسیار دارم ، اما فکر می کردم شاید چند هفته تمام شود. متأسفانه ، این چنین نبود.

عوارض جانبی دیورتیک ها

چند روز اول بعد از مسابقه تقریبا وضع موجود این چنین به نظر می رسید. با این حال ، از چهارشنبه و به دنبال آن یک مسابقه روز جمعه ، می توانم بگویم که اتفاق جدی رخ داد . اولین چیزی که من متوجه شدم این بود که دستگاه گوارش من درست کار نمی کرد. من مطمئن نبودم که چه عواملی باعث شده است آیا رژیم غذایی کتو ، کربوهیدرات ارتباطی با دیورتیک ها داشته یا نه !؟. حدوداً یک هفته پس از مسابقه تصمیم گرفتم که دوباره به پاکسازی کردن و همچنین کم کردن کربو پرداختم تا ببینم آیا این مسئله در هضم و احتباس آب من صدق میکند یا خیر.

حدود یک هفته بعد تصمیم گرفتم که احتمالاً بهترین راه برای پاکسازی است و به بدنم اجازه دادم بدون کمک مکمل ها به حالت طبیعی تعادل خود برسد. این زمانی بود که همه جهنم شروع شد!
خیلی سریع چاق شدم. شکم به حدی بزرگ شده بود که حدود 5 ماه باردار به نظرم میرسیدم. دردناک بود. هر قسمت از بدنم متورم شده بود: پاهایم ، بازوهایم ، باسنم ... همه چیز! لباس هایم دیگر مناسب نبود و من نمی دانستم که چه اتفاقی برای بدن من افتاده است. بلند کردن وزنه ها بسیار دردناک بودند زیرا گلیکوژن خونم بیش از حد شده بود..

یکی از دوستان خوب من یک پیراپزشک است و به همین دلیل او علت مشکلات من را دریافت و بسیاری از سؤالات من را پاسخ داد که نمی توانستم پاسخ آن را آنلاین پیدا کنم.
او به من گفت كه من از ورم كل بدن رنج مي برم. نفس کشیدن و تشدید آسم نیز برایم سخت بود. وقتی کار قلبی انجام می دادم ، به حدی که نفس کشیدن به راحتی برایم مشکل بود.
از آنجا که فشار خون من بالا رفته بود و ورم نیز در ریه های من بود ، تلاش زیادی کردم تا جلسات قلبی ام را پشت سر بگذارم.

من کاردی زیادی در سونا و در هنگام آبکشی انجام دادم. به نظر می رسید کمی کمک کند. هفته ها گذشت و در حالی که تورم و نفخ بهتر می شد ، آنقدر تدریجی بود که به سختی می توان متوجه شد.
حدود 5 هفته بعد از مسابقه ، ماساژ درناژ لنفاوی داشتم و حتی ماساژ درمانی را روی شکمم انجام دادم.
ماساژ مطمئناً نقطه عطفی در بازگشت من بود. من فوراً متوجه نتایج چشمگیر شدم ، با این حال همچنان به احتباس آب و همچنین در مورد مشکلات گوارشی داشت زیرا این امر باعث بدتر شدن و طولانی شدن بهبودی من می شود.

در حالی که مدام رژیم های 4-6 هفته خود را دنبال می کردم. پاکسازی، کربوهیدرات کم، چربی کم ، پروتئین بالا این رژیم همیشه برای من کار می کرد و به سرعت جواب میگرفتم ، بنابراین این واقعیت که من زیاد با غذای کم نمی خورم و جلسات کاردیو 2 روزه واقعاً بر من تأثیر می گذاشت.من می خواستم نتیجه بگیرم و آنها را دریافت نکردم.
من از پوست خودم ناراحت بودم و نمی توانستم کاری در این باره انجام دهم.

من کمی اعتیاد به کافئین داشتم ("کمی" که بسیار معنی می دهد) که باید برای کمک به سرعت بخشیدن به روند بهبودم مجبور شدم آن را کم کنم.
در ضمن ، کافئین که مصرف می کردم مانع پیشرفت من می شد ،و میزان الکترولیت من را بهم ریخته بود بنابراین ما در رفع این مشکل تلاش کردیم. وهمچنین از پروبیوتیک ها برای درمان عفونت ناشی از کمبود آب بدن و کمک به مشکلات گوارشی استفاده کردم.
اگر خود را در شرایطی مانند من پیدا کردید ، من به شدت به شدت به شما توصیه می کنم که در اسرع وقت به دنبال مشاوره پزشکی باشید تا بتوانید هرکاری برای شروع بهبودی لازم است برای بدن خود انجام بدهید.

در طی دو ماه گذشته ، من تحقیقات زیادی در مورد این موضوع انجام داده ام و یکی از مواردی که به نظرم جالب توجه بود ،
تأثیر آن بر روی سیستم کلیوی است و چقدر مهم است که سیستم آدرنال خود را سالم نگه داریم تا عملکرد خوبی داشته باشد. .

 چند مکمل اضافه شده برای حمایت از آدرنال عبارتند از:

  • Pantothenic Acid / B5
  • Cویتامین
  • روغن گل مغرب (به طور کلی ، این یک مورد خوب است ، به خصوص برای خانم ها)

 B های گروه ویتامین

اکنون 12 هفته از آخرین مسابقه من می گذرد و من هنوز در تلاش هستم که به حالت عادی برگردم و به بدنم کمک کنم تا به تعادل برسد. غذای سالم می خورم ، تمرین می کنم و سعی می کنم استراحت بیشتری داشته باشم و به بدنم تمام چیزهایی را که لازم است برای بازگشت به یک وضعیت سالم بدهم. این یک تجربه بسیار دردناک برای من از نظر ذهنی ، جسمی و عاطفی بوده است و نوشتن این مطلب برای من مهم بود زیرا می توانم تضمین کنم که افراد دیگری نیز مانند من در آنجا وجود دارند و سردگم و پریشان هستند که آیا این اتفاق عادی است یا نه؟ "آیا دوباره مثل من درگیر می شوند؟" این چیزی نیست که من به آن افتخار کنم.

جولی مایکلسون

این تجربه برای من نیز مهم بوده است و این بار در مورد آنچه که من انجام دادم و اینکه چرا این کار را کردم ، تأمل می کنم. من 4 فرزند دارم که به من وابستگی دارند ، نمی توانم "داوطلبانه" زندگی ام را به خطر بیاندازم. هیچ رقابتی برای من ارزش ندارد و نباید برای هر کسی ارزش داشته باشد. من قطعاً یک درس سخت را یاد گرفته ام ، اما با نگاه به سمت مثبت ، من در طی چند ماه گذشته دانش زیادی کسب کردم و اکنون تجربه دست اول را دارم که می توانم با آن کنار بیایم. این راهی نیست که من دوباره در آن قدم گذارم و امیدوارم دیگران بتوانند از تجربیات من یاد بگیرند و نیازی به دیدن خود در این راه را نداشته باشند. همانطور که قبلاً گفتم ، اگر تصمیم بگیرید که این راه را بروید ، لطفاً از یک متخصص کار کشته کمک بگیرید که می داند چه کاری باید انجام دهید ، به این ترتیب که قبل و بعد از انجام ، راهنمایی لازم را داشته باشید.

مترجم و ویراستار: تیم محتوا سازی زیب اندام

تگ ها

زیب اندام
مربی آنلاین
مربی انلاین
بدنسازی
coach online
zibandam
body building
مقاله ورزشی
مقاله انگیزشی
جولی مایکلسون
ورزش
ورزشکار
ورزش زنان
مشکلات هضم
سیستم آدرنال

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

مقالات مرتبط