در حال بارگذاری ...

افزایش عملکرد به همراه حریف تمرینی

نویسنده : صدف حقیقت منش
تاریخ انتشار : 1399/08/05
مدت زمان مطالعه : 3 دقیقه
تعداد بازدید : 120

 

تمرینات ورزشی‌تان را با ورزش کردن به‌همراه یک حریف تمرینی به سطح کاملاً جدیدی ارتقا دهید و انگیزه‌تان را با 6 استراتژی باشگاهی و 7 مزیت از زبان برد بورلند، بدن‌ساز بهبود دهید. تمرین با حریف تمرینی، یکی از چشم‌گیرترین جنبه‌هایی است که بسیاری از کارآموزان را به تحسین بالای عصر بدن‌سازان وادار می‌کند. چه محیطی بهتر از باشگاه برای عضویت وجود دارد؛ بلند کردن چندین تن وزنه به همراه دوستان و به دست آوردن پاداش ماهیچه‌ها و قدرت بیشتر، بسیار جذاب است. این محیط بسیار گیرا است و هرکسی را به خود جذب می‌کند. افراد، ترغیب و مشتاق می‌شوند تا صحنه‌هایی مانند آرنولد، فرانکو، اد کورنی، مایک کتس، رابی رابینسون و افراد مشهور دیگر در بدن‌سازی پیدا کنند که با تمرینات شدید، فیگور گرفتن و لذت بردن به ‌تمام ‌معنا، به این کار می‌پرداختند.

اما دلیل پنهان دیگری برای ورزش کردن در باشگاه جز دلایل واضح ذکرشده وجود دارد. عوامل بسیار دیگری نیز درزمانی که با یک حریف تمرین می‌کنید و کارهایی که می‌تواند برای شما انجام دهد، وجود دارد. تصور کنید که تمایل ندارید زمان‌تان را در باشگاه به صحبت کردن، زل زدن به گوشی هوشمندتان یا صحبت با یک فرد جذاب در گوشه‌ی باشگاه تلف کنید؛ ورزش کردن با یک شریک، دارای مزایای متعددی در ارتباط با نتیجه‌گیری از رفتن به باشگاه است. در ادامه به 7 مزیت تمرین با یک حریف تمرینی اشاره می‌کنیم:

 

حمایت کردن:

افزایش عملکرد به همراه حریف تمرینی

 

می‌توان از جنبه‌ی حمایتی یک حریف چشم‌پوشی کرد. این مورد نه ‌تنها در زمان بلند کردن وزنه‌های سنگین بلکه در زمان تکنیک واقعی حفظ فرم و عملکرد بالا بردن وزنه، نیز مهم و دارای اهمیت است. تنظیمات جزئی باعث حصول نتیجه‌ی بیشتر می‌شود.

 

داشتن رقابت:

 

چه کسی از یک رقابت کوچک دوستانه بدش می‌آید؟ وجود یک حریف تمرینی به‌خصوص در زمانی که سطح قدرت‌تان با اندکی تفاوت، برابر است، شرایط یک رقابت سالم را ایجاد می‌کند. اگر این‌گونه نباشد، ترغیب یکدیگر به تکرار تمرین‌ها و بلند کردن وزنه‌ها در هر سطحی باعث شکل‌گیری فضایی عالی از حرکت به‌سوی اهداف یکدیگر می‌شود.

 

لذت بردن:

 

واضح‌ترین عامل در تمرین با حریف تمرینی، لذت همراهی و خالص تمرین کردن با یک شخص است که دارای ذهنیت مشابه با شما بوده و باعث پاسخ‌گویی، انگیزه‌دهی، کمک رساندن در زمان بلند کردن وزن‌های سنگین و سهیم شدن دانش و بینش در طول راه می‌شود. چگونه از چنین ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای در باشگاه سود ببرید؟
چگونه مزایای ملموس آن را به اجرا در می‌آورید؟ دانستن مزایای این کار بسیار خوب است و باعث یک احساس عالی می‌شود اما باید نگاهی نیز به نحوه‌ی به‌کارگیری ترکیبی نکات واقعی در طول تمرین واقعی داشته باشیم.

 

داشتن انگیزه:

افزایش عملکرد به همراه حریف تمرینی

 

در روزهایی که حوصله‌ی ورزش کردن ندارید، وجود یک حریف، عامل تحرک یا گاهی هل دادن شما به انجام تمرینات سنگین و یک تمرین فوق‌العاده می‌شود. البته انگیزه، انگیزه می‌آورد و این کار با حمایت و هل دادن یکدیگر به حصول نتیجه‌ی بیشتر در طول زمان و همکاری دو جانبه به دست می‌آید.

 

سایت زیب اندام گردآورنده‌ی مقالات معتبر دنیا به صورت رایگان بوده که، شما می‌توانید برای مطالعه مقالات تخصصی بیشتر به وبلاگ ما مراجعه کنید، همچنین شما می‌توانید با ثبت نام در در وب سایت زیب اندام در زمینه های تناسب اندام و رژیم مشاوره رایگان بگیرید و در کنار خانواده زیب اندام اهداف‌تان را تخصصی‌تر دنبال کنید.

 

تگ ها

زیب اندام
مربی انلاین
مربی آنلاین
zibandam
coachonline
onlinecoach
افزایش عملکرد به همراه حریف تمرینی
حریف تمرینی
بدنسازی
تمرین بدنسازی
رقیب
رقابت

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

مقالات مرتبط