در حال بارگذاری ...

تمرینات ورزشی پدران با فرزندانشان

دسته بندی:
نویسنده : بهاره زارع
تاریخ انتشار : 1399/06/19
مدت زمان مطالعه : 4 دقیقه
تعداد بازدید : 227

تمرینات ورزشی پدران با فرزندانشان

شما هم دوست دارید که پدرتان را در بهترین وضعیت جسمانی و در حال ورزش کردن ببینید، با این حال، اگر می خواهید فعال شوید و ورزش کنید و می خواهید این کار را در کنار خانواده انجام دهید، پس ما چند ایده برای تمرینات مناسب بچه ها و پدران پر مشغله داریم. هر یک از این موارد همچنین فرصتی مناسب برای ایجاد حس سالم و عشق به فعالیت در فرزندان شما ایجاد می کند که در نتیجه سلامتی و خوشبختی آنها را در بزرگسالی تأمین می کند.

 

قبل از شروع، بیایید یک چیز را به شما معرفی کنیم، خواه بلند قد باشید خواهد قد کوتاه، لاغر یا خوش تیپ فرقی نمی کند، اگر یک پدر هستید و فرم بدنی خوبی ندارید، پس بیایید بدن خود را بسازید. این بدن است که به شما امکان می دهد بچه های خود را بالا ببرید، هنگامی که آنها خوشحال یا ناراحت هستند آنها را پر قدرت و عاشقانه در آغوش بگیرید، آنها را در اطراف زمین بازی دنبال کنید یا به آنها کمک کنید وسایل خود را به اولین آپارتمان خود منتقل کنند. برای انجام همه ی این کارها شما به آمادگی بدنی و استقامت مناسبی نیاز دارید.

 

در هر سنی فعال بمانید

 

هزاران تمرین سرگرم کننده و فعالیت وجود دارد که می توانید با هر بچه ای که داشته باشید انجام دهید. اگر فرزندان شما هنوز کودک و خرد سال هستند، پس یک روز عالی برای بیرون رفتن و یک پیاده روی طولانی برای شما و آنها دوست داشتنی خواهد بود. پس الگو باشید و با آموزش دادن به بچه های خود نشان دهیدکه باید قدر حرکت و ورزش را بدانند و تا زمانیکه هنوز جوان هستند، این الگو را پیش روی خود قرار دهند. سن برای شروع دوره های ورزشی ملاک و معیار نیست و شما با همراهی خانواده زیب اندام می توانید خاص تر از اکنون باشید و از محدودیت ها فراتر بروید.

 

اگر از قبل بدنی مناسب دارید ولی پدری پیر دارید، پس چه هدیه ای بهتر از تمرین دادن به آنها. این به آنها کمک می کند تا بیماری های مربوط به سن پیری و کهولت سن را از بین ببرند و افسردگی سالمندان را از بین می­برد و باعث می شود روحیه آنها بالا برود و شاداب تر باشند.

 

تمرینات ورزشی پدران با فرزندانشان

به باشگاهی در هوای آزاد خوش آمدید

 

هنگامی که فرزندان شما به سنی می رسند که تحرک و هماهنگی بیشتری دارند، پس از آن  زمان است که لذت واقعی شروع می شود. یک راه عالی برای فعالیت و ورزش با جوانان، بازی با آنها در پارک محلی یا زمین بازی است. تاب، سرسره، و میله بارفیکس همه به عنوان یک وسیله ورزشی عالی هستند. به کودک درون خود اهمیت بدهید و کار خود را به یک بازی با بچه های خود تبدیل کنید. من به شما قول می دهم که یک تغییر مثبت و خارق العاده رخ دهد!

 

شما می توانید برخی از تمریناتی که در سایر مقالات وبلاگ زیب اندام وجود دارد را با محیط های مختلفی که در آنها قادر به تمرین هستید تطبیق داده و به راحتی آنها را انجام دهید:

 

  • بوکس جامپ و دیپ روی نیمکت های پارک یا لبه های پله
  • معلق کردن پاها، بارفیکس و شنا
  • دراز و نشست، اسکات و لانگزکه می­توانید از کودک به عنوان وزن اضافی برای یک چالش اضافی استفاده کنید.

 

ورزشی باشید

 

به عنوان بخشی از جشن های روز پدر، چرا روابط خود را با بچه های خود تقویت نکنید و آنها را با ورزش هایی که دوست دارید آشنا نکنید. در هوای تازه بیرون بیایید تا یکم فوتبال بازی کنید، چند حلقه بزنید یا چوب بازی را تمرین کنید و یا در مسیر قدم بزنید.

در پایان روز، هر کاری که می کنید، مهم این است که در کنار هم باشید، فعالیت خود را حفظ کرده و اوقات خوبی را در کنار هم داشته باشید. برای مطالعه ی مقالات مرتبط با نحوه ی انجام حرکات تمرینی به وبلاگ زیب اندام مراجعه کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید.

 

آماده باشید، ثبات داشته باشید، حرکت کنید!

 

اگر کودک شما کمی بزرگتر است، چرا او را به یک تمرین، یک بازی یا حتی یک مسابقه دعوت نکنید. ببینید چه کسی می تواند بیشترین فشارها را انجام دهد، اسکات و یا دویدن را انجام دهد. بازی 21 نفره یکی دیگر از روش های جالب برای عرق کردن و افزایش دادن متابولیسم است. به یاد داشته باشید، رقابت می تواند بهترین و بدترین ها را در افراد به وجود آورد، بنابراین اگر فرزند شما سیگار می کشند دستپاچه و مضطرب نباشید زیرا نتیجه نهایی هرچه باشد، حتماً آنها را تشویق و ستایش کنید. این کار به آنها کمک می کند درک سالمی از رقابت داشته باشند، عزت نفس خود را بسازند و احساسات مثبت را با فعالیت بدنی مرتبط سازند.

 

تمرینات ورزشی پدران با فرزندانشان

افکار نهایی از پدری خوش اندام

 

من اخیراً به صف آن پدرانی که پیرو راه تناسب اندام هستند پیوستم و به همین دلیل سعی می کردم تناسب اندام داشته باشم در حالی که پدر، تعهدات زندگی و کار را هم در کنار این هدف باید داشته باشد. از آنجایی که دختر زیبای من چهارده ماه پیش وارد زندگی من شد، حفظ سبک زندگی فعال مان هم برای شریک زندگی من و هم برای خودم یک چالش بود.

 

با این اوصاف، من توانسته ام راهی پیدا کنم که بتوانم تمرینات یک پدر پر مشغله را در برنامه خود قرار دهم. من دوست دارم با کالسکه پیاده روی طولانی داشته باشم، در استخر محلی شنا کنم. شما می توانید با ثبت نام در سایت و انتخاب مربی خود با مربی آنلاین زیب اندام همراه بوده و تمرینات متناسب را از آنها دریافت کنید.

برای خواندن مقالات بیشتر می توانید در سایت ما ثبت نام کرده و یا ازطریق وبلاگ ما مطالب بیشتری را دنبال کنید

منبع رسمی  این مقاله وب سایت 8fitمی باشد.

 

 

تگ ها

زیب اندام
مربی انلاین
مربی آنلاین
zibandam
coachonline
onlinecoach
تمرینات ورزشی
تمرینات ورزشی خانوادگی
تمرین در خانه
باشگاه
پدرفرزندی
تناسب اندام

دیدگاه ها

امیر حسین قاسمی 23:41:39 1399/06/19
مقاله جالبی بود ...😄😄😄 به عنوان یه پدر برام خاص بود

ارسال دیدگاه

مقالات مرتبط