در حال بارگذاری ...

9 شاه‌راه موثر و ساده برای ایجاد انگیزه در محیط کار بین کارمندان

نویسنده : صدف حقیقت منش
تاریخ انتشار : 1399/08/05
مدت زمان مطالعه : 3 دقیقه
تعداد بازدید : 109

 

اشتباهاتی که انرژی اعضای تیم را تحلیل می‌کند را مرتکب نشوید؛ تیمی کاری را انجام دادند، روشی است که اکثر شرکت‌ها برای انجام کارهای مهم استفاده می‌کنند بنابراین زمانی‌که انرژی، دانش و مهارت‌های یک گروه با‌انگیزه را ترکیب کنید، پس شما و تیم‌تان می‌توانید هر کاری را که در ذهن‌تان است انجام دهید. اخیرا کارشناسان نگاهی به برخی از اشتباهات رهبران که استعداد بالای خود را از دست داده‌اند، انداخته است همان‌طور که آنها می‌گویند: « روی رفتار خود فکر کنید، اشتباهات را تصحیح کنید و آماده شوید عملکرد و انگیزه تیم را تقویت کنید » این 9 روش قدرتمند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت را امتحان کنید تا اعضای تیم را با انگیزه حفظ کنید و در کار بهترین باشید.

 

به افراد آنچه را که ارزش دارند، پرداخت کنید:

9 شاه‌راه موثر و ساده برای ایجاد انگیزه در محیط کار بین کارمندان

 

زمانی که حقوق کارمندان خود را تنظیم می‌کنید، مطمئن شوید که حقوق آنها با آنچه دیگر شرکت‌ها در حوزه کاری شما و حوزه جغرافیایی می‌پردازند ، سازگار است. به خاطر داشته باشید: 26 درصد کارمندان می‌گویند شغل فعلی خود را تنها با 5 درصد افزایش ترک خواهند داد. افراد ماهر را به‌خاطر حقوق ناچیز از دست ندهید.

 

به آنها مکان خوبی برای کار دهید:

 

هر کسی می‌خواهد در محیط اداره‌ای کار کند که تمیز و تحریک‌کننده است و باعث شود که آنها به‌جای احساس بد، حس خوبی داشته باشند. مجبور نیستید پول زیادی خرج کنید تا دفتری جذاب داشته باشید.

 

هر شکست و اشتباهی را مجازات نکنید:

 

همه ما اشتباه می‌کنیم. بخشی از انسان بودن است. نکته کلیدی این است که درس‌های ارزشمندی از آن اشتباهات بگیریم تا دوباره آنها را مرتکب نشویم. زمانی‌که اعضای تیم اشتباهات صادقانه انجام می‌دهند، آنها را مجازات نکنید، به‌جای این‌کار آنها را تشویق کنید، دوباره امتحان کنید.

 

اهداف را مشخص کنید:

 

در مطالعه‌ای، 63 درصد کارمندان گزارش دادند که وقت خود را در کار هدر می‌دهند، زیرا آنها آگاه نبودند چه کاری در الویت هست یا نیست. به‌عنوان یک رهبر وظیفه شما این است که با اعضای تیم خود برای مشخص کردن اهداف خود کار کنید و زمانی‌که این‌کار را انجام دهید، اطمینان حاصل کنید که همه دقیقا می‌دانند آن اهداف چه هستند، اولویت نسبی آنها چیست و نقش تیم در رسیدن به آنها چیست.

 

آنها را واضح و مستقیم کنترل نکنید:

 

هیچ کس رئیسی را دوست ندارد که مدام آنها را کنترل می‌کند و هر تصمیمی را حدس می‌زند. در حقیقت، 38 درصد کارمندان در یک نظرسنجی گزارش دادند که ترجیح می‌دهند در فعالیت‌های ناخوشایند شرکت کنند تا اینکه در کنار رئیسی جزئی‌نگر بنشینند. افراد خود را با اهداف آشنا کنید و سپس به آنها اجازه دهید تا بهترین راه برای رسیدن به آنها را پیدا کنند.

 

از برگزاری جلسات بی‌فایده اجتناب کنید:

9 شاه‌راه موثر و ساده برای ایجاد انگیزه در محیط کار بین کارمندان

 

جلسات می‌توانند اتلاف باور نکردنی وقت باشند، میانگین هدر رفتن زمان کار 3.8 ساعت در جلسات غیرسازنده هر هفته است. یک دستور کار برای جلسات خود ایجاد کرده و آن را پیشاپیش توزیع کنید. تنها افرادی را که واقعا نیاز به شرکت دارند دعوت کنید، جلسه را به موقع آغاز کنید و سپس هر چه سریع‌تر آن‌را به پایان برسانید.

 

سایت زیب اندام گردآورنده‌ی مقالات معتبر دنیا به صورت رایگان بوده که، شما می‌توانید برای مطالعه مقالات تخصصی بیشتر به وبلاگ ما مراجعه کنید، همچنین شما می‌توانید با ثبت نام در در وب سایت زیب اندام در زمینه های تناسب اندام و رژیم مشاوره رایگان بگیرید و در کنار خانواده زیب اندام اهداف‌تان را تخصصی‌تر دنبال کنید.

 

تگ ها

زیب اندام
مربی انلاین
مربی آنلاین
zibandam
coachonline
onlinecoach
9 شاه‌راه موثر و ساده برای ایجاد انگیزه در محیط کار بین کارمندان
محیط کار
مقاله انگیزشی
مقاله علمی
کارمند
مدیر
رییس
دفترکار

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

مقالات مرتبط