در حال بارگذاری ...

5 نوع شخصیت سمی که افراد موفق باید از آن ها اجتناب کنند.

نویسنده : صدف حقیقت منش
تاریخ انتشار : 1399/06/11
مدت زمان مطالعه : 8 دقیقه
تعداد بازدید : 231

5 نوع شخصیت سمی که افراد موفق باید از آن ها اجتناب کنند.

یکی از جمله های مورد علاقه من توسط جیم روح نقل شده است: «شما از نظر شخصیت میانگین 5 نفری هستید که بیشتر وقت را با آنها می گذرانید ». این کلمات چشم من را به این واقعیت باز کرد که افرادی که با آنها معاشرت می کنیم، افرادی که ما آنها را دوست می نامیم، همه آنها در تصمیماتی که در زندگی می گیریم تأثیر دارند بنابراین یا برای ما منفعت است و یا ضرر.

متأسفانه همه ما را به سمت بهتر شدن هل نمی دهند. برخی از افراد ما را از دنبال کردن رویاهایمان منصرف می کنند و یا با ما صحبت می کنند که خطر نکنیم و ما همیشه متوجه این اتفاق نمی شویم. بنابراین مهم است که آگاه باشیم و آگاهانه افرادی را که با آنها وقت می گذرانیم انتخاب کنیم، تا وقت گذراندن با افراد مسموم را محدود کنیم مانند این پنج شخصیتی که هنگام دنبال کردن اهداف‌تان باید از آنها اجتناب کنید.

 

1. شاکیان:

 

شاكيان افرادي هستند كه هميشه از اينكه زندگي يا شغلشان و يا هر چيز بدي است شكايت مي كنند. آنها دائماً در مورد همه چیز غر می زنند اما هرگز در این زمینه کاری نمی کنند.

بودن در کنار یک شاکی می تواند صدمه ای به شما وارد کند، شاید شما شروع به پذیرفتن شکایت کنید و قبل از اینکه بدانید، همان روش تفکر منفی او را در پیش می گیرید. این بدبینی مسری است. به همین دلیل است که باید قبل از رفت و آمد با شاکی، چند بار فکر کنید. برای مطالعه ی مقالات مرتبط به وب سایت زیب اندام مراجعه کرده و در بخش وبلاگ، اطلاعات منحصر به فردی را کسب کنید.

 

2. طلبکار ها:

 

اینها افرادی هستند که احساس می کنند در زندگی مستحق خیلی چیزها هستند، مثل اینکه مجبور نیستند کاری انجام دهند، زیرا معتقدند افراد اطرافشان چیزی به آنها بدهکار هستند. آنها همچنین کسانی هستند که سعی می کنند با پیروی از آرزوهای شما با شما صحبت کنند.

این طرز فکر می تواند برای فردی که سعی در موفقیت دارد کشنده باشد. این افراد عزم شما را متزلزل می کنند و می توانند انگیزه شما را حتی در اوج  از بین ببرند. این را بدانید: شما یا هر کس دیگری بدون تلاش مستحق هیچ چیزی نیستید. اگر زندگی خوب می خواهید ، باید آن را ایجاد کنید.

 

3. بی هدف ها:

 

دو رو ها از همه محبوب ترند. آنها کسانی هستند که با محدودیت های تعیین شده در خود مطابقت دارند. آنها به هیچ رویایی که دنبال می کنند واقعا دقت نمی کنند و کاری نمی کنند که خلاف وضع موجود باشد. آنها به سادگی مانند روبات زندگی می کنند، بیدار می شوند، 40 ساعت در هفته در شغلی که از آنها متنفر است کار می کنند، به خانه می روند، می خوابند و همه این کارها را دوباره انجام می دهند.

افراد زیادی هستند که به این راضی هستند و این کاملا برایشان خوب است. اما شخصی که رویاهای خود را دنبال می کند به سادگی نمی تواند مطابق با زندگی متوسط ​​باشد. بنابراین در حالی که کار تمام وقت خود را انجام می دهید، تلاش بیشتری را برای انجام کارهایی انجام دهید که با رویاهای شما مطابقت دارد و در نهایت شما قادر خواهید بود کار روزانه خود را رها کرده و اشتیاق خود را تمام وقت دنبال کنید.شما می توانید برای مطالعه ی سایر مقالات مرتبط، به وب سایت زیب اندام مراجعه نموده و در بخش وبلاگ، به اطلاعات مورد نیاز خود دست یابید.

 

8f74bab8.jpg

4. خوشگذران ها:

 

آنها کسی هستند که پنج روز در هفته ساعت های خوشی را برنامه ریزی می کنند، کسانی که هر شب برای بیرون رفتن زندگی می کند. مطمئناً، این افراد ممکن است سرگرم کننده باشند، اما مراقب باشید، آنها می توانند شما را از رویاهای‌تان دور کنند.

البته اشتباه فکر نکنید، باید گاهی وقت بگذارید تا راحت شوید و سر خود را آزاد کنید، اما خوشگذرانی راه حل نیست و زندگی شما را طبق روالی که باید، پیش نمی برد. با اولویت دادن به مهمانی، حواس‌تان پرت می شود و تمرکزتان بر روی اهداف درست متوقف می شود. برای اینکه به عنوان یک شخص رشد کنید باید ابتدا بزرگ شوید و چیز هایی که شما را از اهداف‌تان دور می کند را محدود کنید.

 

5. شک کنندگان:

یک فرد شکاک می تواند بدبین هم باشد، آنها به رویاهای بزرگ شما گوش خواهند داد، اما اولین کسانی هستند که به شما خواهند گفت به نظرشان فکر خوبی نیست یا به هرحال با حرفی شما را از تصمیمات‌تان نا امید می کنند.

به عنوان کسی که به دنبال رویاهای خود است، این می تواند بسیار ناامید کننده باشد، بنابراین شناسایی افراد شک کننده در گروه شما برای شما و موفقیت شما در آینده مفید خواهد بود. به همین ترتیب، حفظ افراد حامی در اطراف خود بسیار مهم است، افرادی که شما را تشویق می کنند و هنگامی که انگیزه خود را از دست می دهید روحیه شما را بالا می برند.

بنابراین، خود را با افرادی احاطه کنید که از شما حمایت و تشویق می کنند تا شما رویاهای خودتان را دنبال کنید. موفقیت شما به افراد اطرافتان بستگی دارد.

برای خواندن مقالات بیشتر می توانید در سایت ما ثبت نام کرده و یا ازطریق وبلاگ ما مطالب بیشتری را دنبال کنید

منبع:

منبع رسمی  این مقاله وب سایت success باشد

 

 

تگ ها

زیب اندام
مربی انلاین
مربی آنلاین
zibandam
coach online
online coach
موفق
افرادموفق
موفقیت
شخصیت شناسی
روش زندگی افراد موفق

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

مقالات مرتبط