در حال بارگذاری ...

3 دلیل مهم برای انجام تمرینات هوازی

دسته بندی:
نویسنده : ادمین اصلی
تاریخ انتشار : 1399/01/05
مدت زمان مطالعه : 5 دقیقه
تعداد بازدید : 220

 

در این مقاله قرار نیست به شما بگوییم که هر روز هفته باید یک ساعت، تمرینات و ورزش های هوازی با شدت بالا انجام دهید، زیرا حتی خود من هم، چنین کاری انجام نمی‌دهم. من همیشه می‌گوییم انجام کمی تمرینات هوازی به شما در چربی سوزی و تفکیک عضلانی کمک خواهد کرد و فردی سالم‌تر خواهید بود. فکر می‌کنم علاقه مندی به انجام، روزانه تمرینات هوازی قبل از صبحانه، چیزی است که باید میل با آن در افراد مختلف وجود داشته شود و بخاطر آن مورد تشویق قرار بگیرند. در حقیقت این کار به شما کمک شایانی خواهدکرد.

 

 

‎سلامت قلب

 

مهم‌ترین عضو بدن انسان قلب می‌باشد و سلامت این عضو حیاتی در بدنسازی بسیار مهم است، پس توجه و مراقبت از آن را، هیچوقت فراموش نکنید.


قبل از صبحانه(ناشتا) به مدت 30 دقیقه پیاده روی در خیابان‌های منتهی به محل سکونتتان، سلامت قلب شما را تضمین خواهد کرد، همچنین این کار در کنترل فشار خون، کلسترول و توانایی در حرکات ایروبیک که در تمرینات سنگین‌تر در باشگاه برایتان کارایی دارند به شما، کمک خواهد کرد.

 

‎شما می‌توانید با توجه به علاقه‌مندی خود کارهای متفاوت تجربه کنید مانند: دوچرخه سواری، شنا، دویدن. و تلاش کنید تا، انجام تمرینات هوازی منظم و روزانه را، که به عنوان یکی از راه‌های چربی سوزی است، همیشه به کار بگیرید.

 

 

 هضم مواد غذایی

 

ورم کردن معده نیز آزار دهنده است و زمانی که این اتفاق روی می‌دهد راه رفتن نیز با مشکل مواجه خواهد شد. انجام تمرینات هوازی، به هضم و جذب راحت‌ و سریع‌تر مواد غذایی و دفع آن توسط سیستم گوارش کمک می‌کند. داشتن فعالیت روزانه نیز، برای هضم مفید است، مخصوصا زمانی که ناشتا هستید، چون معده شما قبل از اینکه مجدداً پر شود، به طور کامل مواد غذایی درون معده فرد را هضم خواهد کرد.

 

چربی سوزی

 

یکی از آشکارترین فواید تمرینات هوازی، چربی سوزی است. یک تمرین سخت با وزنه در باشگاه و یک رژیم غذایی که مختص شما باشد و علاوه بر کاهش وزن، سلامت شما را در الویت قرار دهد به شما کمک می‌کند تا انرژی و چربی بیشتری بسوزانید. برخی از اشخاص در طول روز چون شغل فعالی دارند به راحتی میزان زیادی انرژی وکالری می‌سوزانند و به این صورت شاهد نتایج بهتر و کاملتری خواهند بود. شما می‌توانید برای اینکه این مسیر را ایمن تر و تخصصی تر به سوی هدفتان طی کنید در وبسایت زیب اندام ثبت نام کرده و بعد از انتخاب مربی، چربی سوزی را با بهترین مربیان، از زیب اندام آغاز کنید.

 

 

وبسایت زیب اندام گردآورنده مقالات معتبر دنیا به صورت رایگان است، که شما می‌توانید برای مطالعه مقالات بیشتر به وبلاگ ما مراجعه کنید، همچنین شما می‌توانید با ثبت نام در وبسایت زیب اندام در زمینه های تناسب اندام و رژیم مشاوره رایگان بگیرید.

 

تگ ها

زیب اندام
مربی آنلاین
مربی انلاین
zibandam
coach online
‎سلامت قلب
‎قلب
هضم مواد غذایی
چربی سوزی
ورم معده
پیاده روی
3 دلیل مهم برای انجام تمرینات هوازی
aerobic exercise

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

مقالات مرتبط