در حال بارگذاری ...

3 حقیقت مهم درباره تمرین بانوان

نویسنده : صدف حقیقت منش
تاریخ انتشار : 1399/08/02
مدت زمان مطالعه : 2 دقیقه
تعداد بازدید : 185

 

امروزه موضوع تناسب‌اندام زنان بیش از حد گمراه‌کننده شده است. ما سه حقیقت را در مورد آموزش‌های ویژه زنان و نحوه اجرای آنها به شما ارائه می‌دهیم. وقتی صحبت از تمرین ویژه زنان می‌شود، تصورات غلط بیشتری نسبت به سایر جنبه‌های صنایع بهداشت و تناسب‌اندام وجود دارد. حال زمان آن رسیده است که موانع ذهنی و جسمی را برطرف کنیم. در اینجا سه ​​تغییر ذهنی قدرتمند وجود دارد که زنان باید دست‌به‌دست هم دهند تا سرانجام به ساختن بدن مورد نظر خود دست یابند .

 

تأکید بر تمرینات قدرتی:

3 حقیقت مهم درباره تمرین بانوان

 

می‌خواهید چربی را کاهش دهید، قوی و سالم بمانید؟ واقعیت این است که زنان نیز همانند مردان می‌توانند وزنه‌برداری کنند و تمرینات سنگین انجام دهند اما تبلیغات و رسانه‌ها خلاف این واقعیت را عنوان می‌کنند. بر خلاف هر آنچه درباره چربی‌سوزی فکر می‌کنید. واقعیت این است که تمرین عضلات در حال رشد و تمرین قدرتی مفید است زیرا هر دو هدف کوتاه‌مدت و بلندمدت در واقع نتایج بهتری را در کاهش چربی دارد، بر خلاف روش‌های برنامه‌نویسی چربی که باعث می‌شود هر روز بر روی تردمیل بدوید. آیا می‌خواهید تمرین‌های خود را از وضعیت ترسو و بی‌تحرک به توانمند و هیجان‌انگیز تغییر دهید؟ تمرین حرکات اساسی را برای افزایش عملکرد در اولویت قرار دهید: اسکات، ددلیفت، لانگ، پرس، کشش و حمل. اطمینان حاصل کنید که حداقل سه بار در هفته در حال تمرین برای قدرت و عضله هستید و بر تسلط بر حرکت تمرکز می‌کنید.

 

کاردیو بیش از حد مانع شما می‌شود:

 

تمرین کاردیو زیاد نه تنها از لحاظ روحی و روانی دشوار است، بلکه از منظر تمرینی نیز دشوار است  و به احتمال زیاد اهداف سلامتی، تناسب‌اندام و کاهش چربی را نیز در این پروسه از بین می‌برد. این نکته کوچک را در مورد اولویت‌بندی قدرت برای ساختن عضلات عملکردی از بخش بالا به‌یاد دارید؟ بسیاری از مردم به‌سادگی در جهت مخالف قرار دارند و هر روز از هفته مقادیر بی‌وقفه‌ای از فشار ​​متوسط ​​با شدت متوسط ​​را با امید به سوزاندن کالری کافی برای رسیدن به یک هدف خاص جسمی یا معیار کاهش چربی به خود وارد می‌کنند اما توجیه شخصی « حداقل من در باشگاه هستم و کاری انجام می‌دهم » به‌سرعت از بین می‌رود و شما را خسته و بی‌انگیزه می‌کند و معمولاً صدمه می‌بینید.

 

تغذیه:

3 حقیقت مهم درباره تمرین بانوان

 

این گفته که « شما نمی‌توانید با رژیم‌غذایی بد تمرین کنید » به‌دلیل این واقعیت که رژیم‌غذایی « بد » نسبی است، برای اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی‌ها، خوردن کمتر و ورزش بیشتر کاملاً ضروری است اما این طرز فکر یک شیب لغزنده است، به‌خصوص برای زنانی که اهداف بدنی خاصی دارند. در حالی‌که میانگین رژیم‌غذایی بد، خوردن بیش از حد مواد غذایی بی‌ارزش است، این موضوع می‌تواند کاملاً قطبی باشد زیرا بسیاری از زنان و مردان به‌طور استراتژیک کم غذا می‌خورند تا چربی خود را از دست بدهند و ظاهر لاغری را که می‌خواهند به آن دست یابند، تقویت کنند. کم خوردن به‌طور خودکار با کاهش چربی برابر نیست، مهم نیست که چه روش‌هایی برای ترساندن در رسانه وجود دارد. شما می‌دانید که از بین رفتن چربی به‌ویژه در خانم‌هایی که نیازهای خاصی از نظر تعادل تغذیه‌ای دارند و تأثیر آن بر پاسخ هورمونی در سایر زمینه‌های عملکرد فیزیولوژیکی است، کار سختی است.

 

سایت زیب اندام گردآورنده‌ی مقالات معتبر دنیا به صورت رایگان بوده که، شما می‌توانید برای مطالعه مقالات تخصصی بیشتر به وبلاگ ما مراجعه کنید، همچنین شما می‌توانید با ثبت نام در در وب سایت زیب اندام در زمینه های تناسب اندام و رژیم مشاوره رایگان بگیرید و در کنار خانواده زیب اندام اهداف‌تان را تخصصی‌تر دنبال کنید.

 

تگ ها

زیب اندام
مربی انلاین
مربی آنلاین
zibandam
coachonline
onlinecoach
تمرین
تمرین بانوان
کاردیو
تمرین قدرتی

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

مقالات مرتبط