در حال بارگذاری ...

20 نکته کلیدی برای ساختن عضلات و سوزاندن چربی

نویسنده : amir chavosh
تاریخ انتشار : 1399/04/10
مدت زمان مطالعه : 15 دقیقه
تعداد بازدید : 282

20 نکته کلیدی برای ساختن عضلات و سوزاندن چربی

این 20 نکته ممکن است فقط یک تغییر دهنده شیوه بازی باشد.
اگر ورزش یا رژیم غذایی شما نتیجه ای حاصل نمی کند ، وقت آن است که چیز دیگری را امتحان کنید.
تمرین و غذا خوردن خود را اصلاح کنید تا بتوانید به اهداف خود برسید.

این مایه تاسف است که بیشتر افراد هرگز به اهداف بدن خود نمی رسند.
آنها کارت عضویت در سالن ورزشی ، ابزارهای تناسب اندام خانگی ، برنامه های رژیم غذایی و دی وی دی ،ها را می خرند اما هنوز قادر به ساختن عضله و یا لاغر شدن نیستند.

 

این همیشه به دلیل عدم نظم و انضباط نیست. سالن های بدنسازی با مردان و زنانی فعالیت خود را انجام می دهد که کارهای روزمره مقاومتی انجام می دهند و مایل ها بر روی تردمیل راه می روند. بسیاری از این افراد از نظر بهداشتی بسیار آگاه هستند و همه چیز را در نظر می گیرند.

 

علی رغم این از خود گذشتگی ، شما بسیاری از اندامهای مناسب ، عضلانی و لاغر را نمی بینید.
شما افراد زیادی را می بینید که  "رو فرم" هستند ، به این معنی که اضافه وزن ندارند و به برخی از عضلات اضافه شده است ، اما بدن آنها فاقد رشد عضلانی و درجه ای از لاغری است که آنهارا جذاب کرده.

 

بنابراین ، سوال می شود ... حالاچه کاری باید انجام داد ؟
وقتی که زمان را صرف انجام این کار کرده اید درحالی که نمی دانید چگونه به سطح بعدی برسید؟ پاسخ دادن به چنین سؤال دشوار است ، اما من سعی خواهم کرد نکاتی را ارائه دهم که فقط ممکن است فقط تغییر دهنده سبک بازی برای شما باشد.

20 نکته کلیدی برای ساختن عضلات و سوزاندن چربی

10 نکته برای کمک در ساخت عضله

شماره 1 : به حداکثر رساندن هر مجموعه (ست)

من به اتلاف وقت باشگاه اعتقادی ندارم. من با به حداکثر رساندن هر مجموعه (ست) می دانم که در هر تمرین نتیجه عضله سازی خودم را حداکثر می کنم.
در اینجا توصیه می کنم هر مجموعه تا حد امکان از نظر تعداد تکرار انجام دهید. وقتی احساس می کنید ممکن است در مرحله بعد شکست بخورید یا وقتی عضله شما شروع به لرزش می کند ، مجموعه ای را متوقف کنید. با استفاده از این روش می توانید عضلات خود را به میزان بیشتری به چالش بکشید و اضافه کردن وزنه را در طول زمان به حداکثر برسانید.

 

یک نکته آشکار ، تعداد کمی از افراد به این روش تمرین می کنند.
اگر به دنبال اضافه کردن توده عضلانی در اسرع وقت هستید ، عمل فشار آوردن در هر مجموعه ، بهترین روشی است که می توانید در سالن بدنسازی به کار بگیرید.

 

شماره 2 – ورزش کردن را متوقف کنید ، تمرین را شروع کنید

بسیاری از مردم ورزش می کنند ، اما تعداد کمی از آنها تمرین می کنند. منظورم چیست؟ بگذار توضیح بدهم.

 

چند بار گفته اید: " من امروز در باشگاه سر حد مرگ ورزش کردم! بسیار عرق كردم و بدنم را نابود كردم!" این این خوبه، اما سوزاندن کالری و تنبیه بدن لزوماً با یک تمرین بدن سازی خوب برابر نیست.

 

عضله سازی در مورد سوزاندن کالری ، عرق کردن یا لزوما تنبیه بدن نیست. برای ساخت عضلات به اهداف اختصاصی بدن سازی احتیاج دارید.

 

پیش برد اضافه بار عالی است ، من هدف ساده تلاش برای بهبود هر مجموعه حداقل یک بار در مقایسه با تمرین قبلی خود را پیشنهاد می کنم.

این به شما امکان می دهد به طور مداوم بر بدن خود فشار بیاورید ، بسیار قوی تر از حال حاضر شوید و در نتیجه روند ساخت عضلات را تسریع کنید. برای رسیدن به هدف تلاش کنید ، نه درد و عرق.

 

نکته شماره 3 - زنجیره غذایی بالابر را درک کنید

وسایل تمرینی مانند دراپ ست، سوپر ست ، تمرین مکث و استراحت منفی همه خوب هستند ، اما اگر در هنگام استفاده از این ابزارها به مرور زمان وزنه خود را اضافه نکنید ، بدن شما سازگار خواهد شد و افزایش حجم و سطح توده عضلانی کاهش یا متوقف می شود.

 

استفاده از تکنیک های تمرین پیشرفته مناسب است ، اما آنها جایگزینی برای اضافه بار پیشرو نیست.
مهم نیست که چگونه تمرین می کنید ، اگر در حال انجام تمرینات تعداد مجموعه ها , تعداد تکرار ها و در هر مجمعه وزنه ها را به مرور زمان بیشتر نکنید ،اگر چه در تمرینات کماکان احساس "درد شدید" کیند , پیشرفتی نخواهید کرد. اما مکانیسمی که موجب پیشرفت قدرت می شود را در بر دارد.

 

20 نکته کلیدی برای ساختن عضلات و سوزاندن چربی

نکته شماره 4 - برنامه های جادویی را فراموش کنید

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که می بینم وسواس یافتن یک سیستم تمرین جادویی است. سیستم های تمرین جادویی وجود ندارند. یک برنامه تمرین معتبر را پیدا کنید و به آن بپردازید.

پیگیری و تداوم جادو است. واقعیت این است: بیشتر کارآموزان به دلیل برنامه ها شکست نمی خورند ، بلکه به دلیل بی ثابتی و اضافه نکردن وزن به میله شکست می خورند.

اگر مورد خاصی راجع به یک سیستم را دوست ندارید ، آن را تغییر دهید. به یاد داشته باشید ، پیشرفت و سازگاری مهمتر از ابزارهای تمرینی خاص است.

 

نکته شماره 5 - این پروتکل 12 مجموعه ساده را برای گروه های عضلات اصلی معرفی می کند

نمی دانید چگونه برای تمرین قسمتهای اصلی بدن مانند قفسه سینه ، پشت ، پاها و شانه ها تمرین کنید؟ این  12 مجموعه ساده را امتحان کنید

 

تمرین شماره 1 - تمرین مرکب ، 3 مجموعه

تمرین شماره 2 - تمرین مرکب ، 3 مجموعه

تمرین شماره 3 - ورزش ماشین ، 3 مجموعه

تمرین شماره 4 - تمرین تفکیک / پایان کار ، 3 مجموعه

در اینجا شما با تأثیرگذارترین تمرینات ترکیبی ، مانند اسکوات ،دد لیفت بلغاری , پرس سر شانه و پرس سین شروع می کنید. سپس تمرین ترکیبی دوم را شروع می کنید. این حرکت باید از نظر معقول کمی متفاوت تر باشد ، مانند پرس سینه دمبل میز شیب دار یا پرس پا.

 

می توانید جلسه تمرین را با یک دستگاه و حرکت تفکیک عضلانی تمام کنید. در اینجا می توانید در صورت تمایل ، برخی از تکنیک های تمرین پیشرفته را انجام دهید ، مانند کم کردن وزنه و تعداد ست (کم کردن منفی) یا دراپ ست.

 

نکته شماره 6 - از مصرف پروتئین و دریافت کالری اجتناب کنید (مینی مالیست)

هنگامی که صحبت از تغذیه عضلات می شود ، برخی منابع به شما خواهند گفت که هرگز نیازی به مصرف بیش از 150 گرم پروتئین در روز یا بیش از 200-300 کالری ندارید.
اگر برنامه رژیم غذایی فعلی شما مؤثر نباشد ، مهم است که چیزهای جدید را امتحان کرده و تغییرات و ترفندهایی ایجاد کنید..

 

اگر در سالن ورزشی سخت تلاش می کنید و وزنتان ثابت باقی می ماند ، و زن مطلوب را بدست نمی آورید ... پس برنامه غذا خوردن , شما را عقب نگه می دارد.
سعی کنید کالری خود را 300 تای دیگر در روز بیشتر کنید و پروتئین خود را تا 30 گرم افزایش دهید.

 

این تغییرات کوچک ممکن است دقیقاً همان چیزی باشد که شما را از حرکت آهسته به سمت ثابت حرکت وزن هول دهد. با تلاش برای افزایش مصرف مواد غذایی به مدت یک ماه ، چیزی برای از دست دادن ندارید. غذا برای کارآموز معمولی , جادویی است.
این می تواند باعث بهبودی و افزایش قدرت شود و این تنها در طولانی مدت به افزودن عضلات کمک می کند

اگر راه رفتن در خط مینیمالیستی کار نمی کند ، پروتئین و کالری روزانه را کمی اضافه کنید.

 

20 نکته کلیدی برای ساختن عضلات و سوزاندن چربی

نکته شماره 7 - از قانون "اگر نمی توانید آن را در یک ساعت انجام دهید" استفاده کنید

غالباً از من سؤال می شود که آیا آموزش بیش از یک ساعت صحیح است یا خیر. پاسخ من ساده است :

اگر نمی توانید یک ساعت تمرین خوب در زمینه ساخت عضلات را انجام دهید ، اشتباهی رخ داده است ,

این بدان معنی نیست که شما نمی توانید ، یا نباید بیش از یک ساعت تمرین کنید. حرف من ساده است: اگر احساس نمی کنید که در اولین ساعت تمرین ، آن را انجام داده اید ، احتمالاً وقت اضافی در ورزشگاه به شما کمک نمی کند.

ابتدا روی کیفیت متمرکز شوید. آنالیز کنید که کی وقت تمرین مفید است ، سپس آیا زمان بیشتری در ورزشگاه مفید است !

 

نکته شماره 8 - سعی کنید مکث-استراحت را برای زمان استراحت انجام دهید

من یک طرفدار کار در زمینه استراحت برای عضله سازی هستم. فرضیه بسیار ساده است: شما استراحت را در بین ست ها 20 تا 30 ثانیه محدود کنید ، و هر مجموعه ای را برای بیشترین تعداد ممکن تکرار انجام می دهید. این روش به شما امکان می دهد از عضله بیشترین کارایی را بکشید و هنگام پایین آمدن آن را شکست دهید (به اصطلاح).

 

تمرین های مکث استراحت بسیار سریع انجام می شوند و با یک مجموعه بالاتر بهتر کار می کنند.
هرچند وحشت نکنید ، تمرین مکث-استراحت همان تمرین حجم بالا نیست. اگر 5 ست مکث - استراحترا روی نیمکت پرس سینه انجام دهید ، تنها 30 ثانیه استراحت بین مجموعه ها ، حجم تکرار در هر مجموعه کاهش می یابد.

بنابراین حتی اگر شما در حال انجام 5 مجموعه هستید ، کل تکرارهای شما کمتر خواهد بود. شما همچنین به احتمال زیاد نیاز به انجام تمرینات کمتری دارید ، زیرا تمرین مکث استراحت می تواند به وحشیانه باشد.

 

نکته شماره 9 - تمرینات نیمه کاره خود را متوقف کنید

2 تا از بزرگترین گناه مرتکب شده در یک سالن ورزشی متوسط ​​عبارتند از

پرس سینه نیمکت , شما می دانید که این حرکت چگونه انجام می شود؛ شریک تمرینی شما تنهاً وزنه را کمک شما بالا می برد , نیم اسکوات ورزشکار متحمل فشار زیادی می شود، 4 اینچ باید زیر آن نشست و این حرکت را "اسکوات" می نامند. در این حرکت فشار زیادی رو زانو است.

نفس خود را رها کنید ، وزن کم کنید ، در اینترنت بگردید و فرم مناسب را بیاموزید و از آن پیروی کنید.

 

نکته شماره 10 - پایه ای , از سر تا انگشت پا بسازید

آیا مطمئن نیستید که برنامه تمرینی شما مناسب و معقول است یا اینکه به صورت صحیح تمرین می کنید؟ یک پایه و(اساس)  بسازید

 

توصیه من به کارآموزان در طی 2-3 سال اول برای بلند کردن وزنه ساده است: با استفاده از هایپرتروفی معمولی (رشد عضلات) از همه چیز از سر تا انگشتان به قدرت معمول انسانی برسید. این تکرار ها در درجه اول 5-12 تکرار در هر مجموعه مرکب و حداکثر 15 تکرار در هر مجموعه برای دستگاه ، کابل ها و تمرینات جداسازی (خطی کردن) است.

 

با ساختن یک اساس قدرتمند ، و همچنین یک عضله پایه خواهید ساخت .
در حالی که شما نیازی به انجام یک ست با تمام ثدرت ندارید ، اگر بدن شما بسیار قوی تر از 3 سال قبل باشد ، اندازه عضلات شما به طرز چشمگیری بهبود می یابد.

 

10 نکته برای کمک به شما دفعع چربی

نکته شماره 1 - از تمرینات مقاومتی برای ساخت , و رژیم و هوازی برای سوزاندن استفاده کنید

هنگام از بین بردن چربی ، شما همچنین می خواهید بافت عضلانی خود را به حداکثر برسانید. اگر این کار را نکنید ، شما با ریختن چربی و ماهیچه ها هم را از دست می دهید و در نتیجه باریک تر اما با یک بدنه غیر ورزشی خواهید بود.

 

از تمرین مقاومتی به عنوان "کالری یا چربی سوزی" استفاده نکنید. درعوض ، تمرینات خود را به طور عادی در باشگاه ادامه دهید ، با فشار بیشتر بر روی میله هالتر (یا حداقل سعی کنید سطح قدرت فعلی خود را حفظ کنید). برای از بین بردن چربی از هوازی و رژیم غذایی خود استفاده کنید.

 

این نکته ساده ، بیش از هر چیز دیگری ، در ریختن چربی ها و ساخت بدن رویایی , شما را یاری خواهد کرد. بدن انسان در طی رژیم غذایی به حفظ عضله نیاز دارد. تمرین مقاومتی مکانیسمی است که همین کار را می کند.

 

نکته شماره 2 - کالری خود را به آرامی کاهش دهید. به یکباره انجام دهید .

این یک اشتباه بزرگ است که بیشتر زنان و مردان مرتکب می شوند. هنگامی که آنها تصمیم به کاهش وزن یا رفتن به رژیم کاهش وزن می کنند ، میزان کالری روزانه به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. این کار را نکنید.

 

در عوض ، کالری های خود را به آرامی کم کنید. توصیه می کنم طی 2 هفته اول فقط 300-400 کالری در روز کاهش دهید. این تنظیم جزئی ممکن است برای از دست دادن وزن مداوم کافی باشد. این تغییر کوچک ، در مقایسه با افت ناگهانی 1000 کالری در روز بسیار آسان تر است , چرا رژیم غذایی خود را از آنچه لازم است دشوارتر می کنید.

 

اگر بعد از 2 هفته میزان چربی سوزی شما جایی نبود که می خواستید ، به میزان 200 کالری دیگر در روز کاهش دهید و 2 هفته دیگر بر کاهش وزن نظارت کنید. یک هدف را برای از دست دادن حدود 2 پوند چربی در هفته تعیین کنید. این معمولاً برای افرادی که می خواهند در حین ریختن چربی بیشتر از حد ممکن , بافت عضله را نگه دارند ، مناسب است.

 

این ترکیب به شما کمک می کند تا بدنی عضلانی داشته باشید.

20 نکته کلیدی برای ساختن عضلات و سوزاندن چربی

نکته شماره 3 - بیش از حد از هوازی استفاده نکنید

رژیم غذایی شما باید نیروی محرک اصلی کاهش چربی شما باشد. به همین دلیل ، نیازی به جلسات اضافی هوازی نیست ، کالری شما خواهد سوخت.

 

در هر هفته 3-4 جلسه هوازی که هر بار 30-20 دقیقه انجام دهید. این یک روش عالی برای بهبود سلامت کلی و استقامت قلبی عروقی است. جلسات هوازی را اضافه نکنید مگر اینکه کاهش وزن شما در رژیم غذایی فعلی شما متوقف شود.

اگر چربی را با سرعت ثابت از دست می دهید ، دیگر نیازی به افزایش هوازی نیست.

 

نکته شماره 4 – تمرینات مقاومت کاهشی در هنگام کات عضلانی

هنگام انجام یک رژیم کاهش چربی ، توصیه می کنم همان شدت تمرین (وزن و تکرار در هر مجموعه) را حفظ کنید ، اما تعداد مجموعه هایی که در هر تمرین انجام می دهید را کاهش دهید. هنگام خوردن کالری کمتر ، بازیابی دشوارتر خواهد بود ، بنابراین کاهش در مجموعه های کلی 20 تا 30٪ ممکن است مفید باشد.

 

بنابراین اگر در حال انجام 4 ست از 10 ست در پرس سینه نیمکت هستید ، یک ست را رها کنید. اگر در روز پا 20 مجموعه کامل را اجرا می کنید ، تعداد را به 14-16 مجموعه در کل برسانید.

 

به یاد داشته باشید ... وزن استفاده شده را کاهش ندهید. شما هنوز هم می خواهید به سختی در باشگاه فشار بیاورید و هر مجموعه را به حداکثر برسانید .

 

نکته شماره 5 - از هوازی خسته کننده دوری کنید

هوازی لازم نیست کسل کننده باشد. از تردمیل یا اسکی فضایی پیاده شوید و کاری جالب انجام دهید.

 

جلسات هوازی شما می تواند شامل هر نوع حرکت باشد. برای پیاده روی یا شنا بروید. پشتک زدن یا اسکیت روی یخ را امتحان کنید. اگر نمی توانید از باشگاه جدا شوید ، مدارها یا اسپرینت های هیت را روی تردمیل امتحان کنید. حتی تمرین کردن با کتل بل بسیار جذاب تر از مایل های خیره شدن  به دیوار یا صفحه تلویزیون است.

شکلی از هوازی را که دوست دارید پیدا کنید. ورزش نباید خسته کننده باشد. کالری سوزاندن مهم نیست این  که چگونه کالری را می سوزانید ، و یا چه زمانی که این کار را انجام می دهید مهم است.

 

نکته شماره 6 - از غذاهای کم چرب و کم قند فرآوری شده دور شوید

سعی کنید در هنگام رژیم کاهش از خوردن بیش از حد بسیاری از غذاهای "کم چرب" و "کم قند" پرهیز کنید. غذاهای کم چرب معمولاً قندها و مواد تشکیل دهنده ای (غلیظ کننده) و غیره را به آنها اضافه کرده اند تا باعث بهتر شدن طعم آنها شود. غذاهای کم قند اغلب چربی هایی را برای بهبود طعم به آنها اضافه می کنند.

 

هر چیز "پایین" نشانه این نیست که یک محصول غذایی ذاتاً سالم تر است. به جای انتخاب این نوع غذاها ، به غذاهای کامل مانند گوشت ، سبزیجات ، میوه ، لبنیات ، تخم مرغ و غلات بچسبید غذاهای کامل مغذی تر هستند و به شما هنگام تلاش برای سوزاندن چربی اضافی ، کمک می کنند .

 

از طرف دیگر ، مواد غذایی ممکن است باعث هوس و اشتیاق شوند ، زیرا بدن شما به دنبال به دست آوردن مواد مغذی حیاتی برای عملکرد روزانه بدن است.

 

نکته شماره 7 - از خوردن  غذایی بی مزه که باعث سخت شدن رژیم می شود ، دست بردارید.

رژیم چربی سوزی لازم نیست از گوشت ساده ، کربوهیدرات و سبزیجات تشکیل شود. اشکالی ندارد که مواد غذایی مزه خوبی داشته باشند. در اینجا ببینید مثال هایی غذاهای خوشمزه

 

اگر از پخت و پز متنفر هستید یا در آشپزی خوب نیستید، سعی کنید مقداری سس ساده را روی گوشت خود قرار دهید. ساخت آنها بسیار آسان است و طعم زیادی را به شما می دهد. من از بعضی از ترکیب های زیر استفاده می کنم :

 

سس ابودو (تقریباً در هر فروشگاه مواد غذایی موجود است ، آن را جستجو کنید) و مقدار کمی کرم سنگین روی تیلاپیا

خامه ترش و سالسا را ​​روی مرغ قرار دهید

سس داغ و سیر خرد شده را روی گوشت گاو و گوشت خوک قرار دهید

من همچنین با استفاده از سس خانگی سرکه شراب قرمز و روغن زیتون سالاد اسفناج درست می کنم.

سس ها و چاشنی ها می توانند سرگرم کننده باشند. از خرید وسایلی مانند مخلوط ادویه ، پودر سیر یا سس های داغ دریغ نکنید تا کمی طعم و مزه را به غذاهای خسته کننده اضافه کنید.

20 نکته کلیدی برای ساختن عضلات و سوزاندن چربی

 

نکته شماره 8 – روش ها ، توصیه های بد و رژیم های مضر را فراموش کنید

ساختار رژیم غذایی در مورد تمایلات غذایی شما برنامه ریزی می کند. بسیاری از افراد به شما خواهند گفت که "از این طریق یا آن راه" بخورید ، یا سعی می کنند شما را به استفاده از آخرین رژیم های فد راهنمایی کنند. در حالی که این افراد (و حتی مربیان) نیز به معنای خوبی هستند ، بهتر است عادات غذایی خود را تجزیه و تحلیل کنید و یک برنامه رژیم غذایی  متناسب با آن انتخواب کنید.

 

اگر شما شب غذای زایدی می خورید ، کالری خود را برای 5-9 بعد از ظهر صرفه جویی کنید. اگر دوست دارید در طول روز میان وعده میل کنید ، پروتئین بالا و میان وعده هایی با کالری کم را تنظیم کنید که هوس شما را برطرف کند.

 

یک هفته را صرف مستند کردن زمان خوردن و انتخاب مواد غذایی کنید. سپس ، سعی کنید یک رژیم غذایی متشکل از پروتئین سالم درست کنید که به بهترین وجهی , متناسب با این عادت ها باشد. اگر به طور معمول بخواهید غذا نخورید ، شما را گرسنه تر می کند ، احتمالاً از رژیم غذایی زده میشوید

 

نکته شماره 9 - کاهش وزن یک هفته را نادیده بگیرید

وزنی که در طول هفته یک از دست می دهید نشان دهنده بسیار کمی است. به همین دلیل است ... وقتی کالری کم می کنید ، مصرف کربوهیدرات خود را نیز کاهش دهید. هنگام خوردن غذاهای سالم ، احتمال اینکه سدیم شما نیز کاهش یابد ، احتمالاً زیاد است.

 

هردو کربوهیدرات و سدیم نیز جذب آب را تشویق می کنند. کربوهیدرات ها نمک کمتری دارند ، بدن شما آب کمتری خواهد داشت. به همین دلیل ، شما در هفته اول خود با رژیم غذایی کم کالری ، مقدار زیادی آب از دست می دهید. این کاهش چربی نیست.

 

در طول هفته دوم و سوم رژیم غذایی کاهش چربی ، روند کاهش آب تقریباً به پایان رسیده و میزان کاهش وزن هفتگی شما برخی از آنها را تثبیت می کند. در طول این هفته ها ، تأثیر واقعی کالری دریافتی شما آشکار می شود.

 

نکته شماره 10 - زمینه تقلب خود را منعطف کنید

هر هفته خوردن غذای ناسالم (نه یک خوک) ، ایده خوبی است. این به شما کمک می کند متابولیسم شما هموار بماند. من یکی از دو روش تقلب را توصیه می کنم :

 

یک وعده غذای سالم به همان اندازه که می خواهید. این به شما امکان می دهد هفته ای یک بار کمی اضافی بخورید ، اما کالری خود را کنترل کنید.

هر وعده غذایی ناسالم در هفته ، تا زمانی که مقدار غذا را در یک بشقاب واحد محدود کنید. این امکان را به شما می دهد در مجالس خانوادگی ، تعطیلات و غیره غذا بخورید و کمی شبیه به یک "بدنساز که وعده های  مخصوص به خود را دارد" کمی آرامش بگیرید..

توصیه می کنم این دوره های تقلب را منعطف نگه دارید. منظور من این است که به جای برنامه ریزی آنها ، بگذارید زندگی یا هوس ها وقتی شما تقلب می کنید دیکته نشوند.
اگر یک روز استرس زا را در محل کار دارید و شب کمی غذای اضافی می خواهید ، به خودتان اجازه دهید یک ساعت تقلب غذای سالم داشته باشید. اگر کارفرمای شما به طور ناگهانی تصمیم گرفت همه را پیتزا مهمان کند ، از غذای تقلبی هفتگی خود استفاده کنید و 3 برش را روی در بشقاب قرار دهید.

 

فهمیدم که وقتی برنامه ریزی وعده های غذایی را برنامه ریزی می کنم معمولاً از آن پشیمان می شوم.
چیزی که همیشه غیرقابل برنامه ریزی است بعداً در هفته رخ می دهد.
به همین دلیل ترجیح می دهم فقط زندگی ام را داشته باشم د و همانطور که هفته من می گوید تقلب کنم.

 

20 نکته کلیدی برای ساختن عضلات و سوزاندن چربی

مترجم و ویراستار:

تیم محتواسازی زیب اندام

تگ ها

زیب اندام
مربی انلاین
مربی آنلاین
zibandam
morabi online
coach online
عضلات
عضله مردانه
عضله پشت
ساختن عضلات
سوزاندن چربی
کاهش وزن
رژیم
تمرینات مقاومت کاهشی

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

مقالات مرتبط