در حال بارگذاری ...

درباره ما

همه چیز در مورد گروه زیب اندام

زیب اندام، تناسب اندام ماندگار

امروزه ورزش و بخصوص ورزش های مرتبط با تناسب اندام تبدیل به یکی از پرطرفدارترین موضوعات شده است. بر اساس تحقیقات انجام شده ورزشکاران این رشته ها با دغدغه هایی روبرو هستند که گاهاً موجب دلسردی آن ها از ورزش و یا نتیجه عکس می شود.

علاقه مندان به ورزش درصدد هستند که تحت نظر مربیان برجسته و پرافتخار قرار گیرند و برنامه ها و تمرینات خود را مطابق نظرات و تجربیات آن ها انجام دهند که این امر به راحتی و در تمام نقاط ایران قابل تحقق نبوده و در صورت تحقق، هزینه ی بسیار بالایی در بر دارد. در مقابل نیز اگر ورزشکار در یک باشگاه معمولی شروع به کار کند و برنامه و تمرینات خود را از مربی یا باشگاه دار آن محل دریافت کند، به کرات دیده شده حرکات تمرینی به درستی انجام نشده و یا رژیم های غذایی بدون درنظر گرفتن پارامترهای استاندارد و متناسب با ورزشکار ارائه شده که موجب آسیب جدی و سلامت روح و جسم وی شده اند. متأسفانه این آسیب ها گاهاً جبران ناپذیر و غیرقابل برگشت بوده است.

تمام این مشکلات و آسیب ها از علم و تجربه پایین افرادی نشأت گرفته که از تمام چالش ها و مسائل فنی این حیطه فقط درآمد قابل توجه آن را دیده و اقدام به تأسیس باشگاه ورزشی و ارائه برنامه می کنند.

گروه تخصصی زیب اندام با توجه به دارا بودن مربیان حرفه ای و سطح یک کشوری، علم و تجربیات خود را با تکنولوژی ترکیب و در سال 1392 فعالیت خود را در شبکه اجتماعی فیسبوک آغاز کرد. ارائه اطلاعات اصولی و تخصصی ورزشی توسط مربیان گروه به شدت مورد استقبال قرار گرفت و باعث درخواست برنامه های رژیمی و تمرینی از سوی کاربران شد. بعد از مباحث فیلترینگ و محدودیت دسترسی کاربران به مطالب، گروه زیب اندام در صدد حل این چالش برآمد و در پی آن موضوع راه اندازی وبسایت و طراحی اپلیکیشن موبایلی مطرح شد و پلتفرم بسیار حرفه ای و زیبای زیب اندام شکل گرفت.

به کادر با تجربه و حرفه ای ما اعتماد کنید

در این پلتفرم کاربران به راحتی با مربی موردعلاقه ی خود ارتباط گرفته و رژیم غذایی، برنامه تمرینی و حتی فایل-های ویدیویی نحوه صحیح انجام حرکات موردنظر را با هزینه پایینی دریافت می کنند. ارائه گروهی از محصولات ارگانیک با فرمولاسیون اختصاصی این گروه در کنار حفظ سلامتی، به ورزشکار کمک زیادی در رسیدن به نتیجه مطلوب کرده و از محبوبیت بالایی برخوردار است.

در انتها گروه تخصصی زیب اندام در راستای تحقق شعار «تناسب اندام ماندگار» برای ورزشکاران خود در سراسر ایران سربلند و درچشم انداز آینده اش، برای ورزشکارانش در تمام دنیا، لحظه به لحظه علم و تخصص خود را فزونی بخشیده و خدمات و پروژه های بیشتری را در کارنامه خود رقم می زند.

خدمات

لیست خدمات متنوع زیب اندام

کاهش وزن

افزایش وزن

بدنسازی رشته های مختلف ورزشی

آمادگی مسابقات پاورلیفتینگ

آمادگی مسابقات فیزیک، کلاسیک و بیلدینگ

رفع عیوب آناتومیکی

مدلینگ

فیتنس

کواستال بادی

تمرینات باشگاهی، داخل منزل و مسافرتی

آموزش حرکات تمرین بصورت حضوری وغیر حضوری

آماده سازی افرادجهت مربیگری