در حال بارگذاری ...

از الان و از همینجا شروع کنید به ورزش کردن

نویسنده : amir chavosh
تاریخ انتشار : 1399/03/29
مدت زمان مطالعه : 7 دقیقه
تعداد بازدید : 190

از الان و از همینجا شروع کنید: برنامه تمرین 8 هفته ای مبتدی

مرد یا زن ، افزایش حجم یا چربی سوزی ، این برنامه شما را به جایی که می خواهید به آن نزدیک شوید هدایت میکند. بازی گوشی را متوقف کنید و با این 3 قانون و این برنامه 8 هفته ای جدی را بگیرید

 

همین الان شروع به ورزش کردن کنید

 

بیش از هر زمان دیگری ، کل این «شکل گرفتن» می تواند مثل نوعی الگوریتم پیشرفته به نظر برسد. این امر در حثیثت زمانی درست است اگر در قسمت پایانی سفر بایستید و سعی کنید راهی از طریق تمام اطلاعات آنلاین پیدا کنید.

 

یکی از مطالعات که با صدای ترسناک میگوید , سلامتی شما به (فلان چیز) بستگی دارد,اما دیگری میگوید به (فلان چیز) بستگی ندارد.

 انسان را میکشد,اما مردم در هنگام انجام آن سرحال و خوشحال به نظر می آیند.Crossfitیک نویسنده میگوید

همینطور بانوان در یوگا.بیایید صادق باشیم چه مربی در باشگاه چه آن شخص نویسنده ای که به صورت آنلاین سر شما برا روزه گرفتن متناوب , تعداد تکرار بالا, تعداد تکرار کم, مصرف کربو زیاد, مصرف کربو کم, قطع کربو یا تمرینا اینتروال .

آه جای تعجب نیست که بسیاری از مردم نمی توانند بفهمند که چگونه می توانند از جایی که اکنون هستند به جایی که در نظرشمان هست برسند.
بیش از حد آشفتگی ذهنی برایشان وجود دارد..

 

شما ساده می خواهید؟ در اینجا: 3 قانون ، 3 تمرین و یک برنامه 8 هفته ای که باعث ایجاد قدرت کامل بدن, سوزاندن چربی ها و تمام ابزار ها که شما برای این کار نیاز دارید آمده است. از من بعدا تشکر کن ,نظر منو میخوای ! از همین الان شروع کن.

 

برای انجامش آماده هستید؟ شما می توانید برنامه کامل ، قدرت و عضله برای مبتدیان را در

 زیب اندام کنید

تمرینات ورزشی مقدماتی را شروع کنید

قانون 1. باشگاه را برای خود همیشگی کنید

چارلز دوئیگ در کتاب خارق العاده خود «قدرت عادت: چرا آنچه را که در زندگی و تجارت انجام می دهیم»انجام می دهیم ، یک فصل کامل را به آنچه او«حلقه عادت» می­نامد ، اختصاص می دهد من شوخی

 نمی­کنم ، این کتابی است که مغز شما را ذوب می کند.

 

به عنوان نمونه ، بیایید بگوییم که هدف کسی این است که سه روز در هفته قبل از کار به باشگاه بروید. یک نشانه اساسی این است که شب قبل لباس ورزشی,شیکر و کفش خود را در کنار تخت خود قرار دهید تا این موارد اولین چیزی باشد که فرد هنگام بیدار شدن از خواب می بیند یا شاید از آنجا عبور کند. این تئوری این است که نشانه ها یک روال را ایجاد می کنند و سرانجام ، شخص به نشانه ای نیازی نخواهد داشت.

 

غذای آماده: فقط نگویید قصد دارید به ورزشگاه بروید. این کار نمی کند با تنظیم هرچند ناخوشایند و یادآوری ممکن است کارها را بصورت دقیق تر انجام دهید تا به شما در جلوگیری از عقب ماندن کمک کند. این کار شما نتیجه بهتری خواهد داشت ، مانند یک میلیون دلار ، و دیگر از خاموش کردن شمع با لباس خود ترسی ندارید.

از الان و از همینجا شروع کنید به ورزش کردن

قانون 2. در آموزش خود سازگار باشید

من خودم با اصول خاص وزنه برداری ازدواج نمی کنم. تعداد زیادی از افراد در آنجا اهداف ، نیازها ، تاریخچه آسیب ، تجربه و دسترسی به تجهیزات مختلف دارند. آنچه برای یک نفر کار می کند ، همیشه برای شخص بعدی به همان شیوه کار نخواهد کرد.

 

آیا این بدان معنی است که همه چیز به اندازه هر چیز دیگری خوب است؟ البته که نه. من مربی نیرو هستم و معتقدم که یک برنامه فول بادی قدرت که در اطراف بالابرهای مرکب ساخته شده است بهترین مکان برای شروع تقریباً همه افراد است ، مهم نیست که آنها ماهها یا سالها بعد از آن کار می کنند. این بهتر از برنامه های به اصطلاح از دست دادن چربی ، برنامه هایپرتروفی و برنامه هایی است که به اضافه کردن اینچ به پرش عمودی شما کمک می کنند یا برنامه هایی که قول می دهند شما را در هشت هفته به یک ابرقهرمان تبدیل کند.

 

هر برنامه ای که می خواهید انجام دهید ، آنرا بطور مداوم انجام دهید

تنها برنامه ای که کار خواهد کرد برنامه ای است که در واقع به طور مداوم دنبال میکنید..

 

صرف نظر از این ، من همچنین می دانم که تنها برنامه ای کار خواهد کرد برنامه ای است که در واقع به طور مداوم دنبال خواهید کرد. بنابراین این را طبق قاعده خود در نظر بگیرید ، اما اگر پیشنهادی می خواهید ، خوب برنامه زیر را دنبال کنید:

 

7d1cbe7e.jpg

قانون 3: بر اساس اصول بنا کنید

 گوش دهید: اگر شما شخصی هستید که به تازگی تمرین را شروع کرده اید و نمی توانید حداقل پنج بار کشش تمیز ، بارفیکس، انجام دهید ، دیگر هیچ کاری ندارید که برای انجام برنامه بعدی انجام دهید.ب بروید. ای از biceps curlsدر مورد زنان نیز همین قاعده اعمال می شود ، اما می گویم که این تعداد بین 1-3 کشش است.

 

زنان باید قادر به انجام بارفیکس نیز باشند:

ابتدا دسته های کمی از تمرینات اثبات شده را در دسته های زیر یاد بگیرید و در مورد انشعابات و تنظیم دقیق برنامه های دیگه حوصله داشته باشید .

از الان و از همینجا شروع کنید به ورزش کردن

تمرینات پایه

حداقل از هر رده یک آشنایی داشته باشید

 

Front squat, back squat,box squat,goblet squat  :SQUAT

Hip hinge: Trap-bar deadlift, conventional deadlift, sumo deadlift, and Romanian

deadlift.

Single-leg work: Reverse lunges, forward lunges, lateral lunges, Bulgarian split squats, single-leg RDL, single-leg hip thrust, and step-ups

Pushing exercises: Bench press variations, dumbbell press variations, military press, push press, landmine press, and push-ups

Pulling exercises: Seated cable row variations, chest-supported rows, barbell rows, single-arm dumbbell rows, single-arm standing cable rows, chin-ups, and pull-ups

Carries: Farmer's carry (bilateral), suitcase carries (unilateral), waiter carries, and cross-body carries

Core lifts: Pallof press, chops, half-kneeling lifts, tall-kneeling lifts, overhead lifts, split-stance exercises, plank variations, and roll-outs

 

اگر یک برنامه تمام بدن را که در اطراف این هفت مقوله ساخته شده است دنبال کنید, از چگونگی پاسخ بدنتان شگفت زده خواهید شد. اگر هدف شما اضافه کردن وزن است ، این حرکاتی است که به شما امکان می دهد بیشترین وزن را مصرف کنید و محرک تمرینی را که بدن برای رشد لازم دارد فراهم کنید. اگر هدف شما از دست دادن چربی است ، این حرکاتی است که به شما امکان می دهد بیشتر کالری بسوزانید و در باشگاه سخت تر کار کنید. اگر هدف شما فقط سلامت و ورزش است ,و یا برای هر کاری که بعدا تصمیم میگیرید ، این تمرینات ابزارهای مناسبی هستند.

 

مترجم و ویراستار:

تیم محتواسازیزیب اندام

منبع:

https://www.bodybuilding.com/

تگ ها

ورزش
تمرین
تمرین کردن
تمرین ورزشی
مربی
مربی آنلاین
برنامه ورزشی
مقدماتی
تناسب اندام
برنامه تمرین 8 هفته ای مبتدی
زیب اندام
zibandam
coach online
coach

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

مقالات مرتبط