در حال بارگذاری ...

بهترین تمرین برای تفکیک عضلات بازو

نویسنده : علی اصغر دهقانی
تاریخ انتشار : 1399/04/02
مدت زمان مطالعه : 5 دقیقه
تعداد بازدید : 155

بهترین تمرین برای تفکیک عضلات بازو

این تمرین بازو را انجام دهید و خواهید دید چگونه وسایل را همچون اهرم بلند میکنید.

اگر عضلات شکم محور بدن باشد ، و پاها پایه ای باشند که از آن پشتیبانی کنند ، پس بازوها را می توان لوازم جانبی نهایی دانست. اگر بازوها به خوبی توسعه نیافته اند ، بدن به طور کامل به نظر نمیرسد و به نظر نمیاید.!

همه ما مقاصد داشتن اسلحه های 20 اینچی را نمیدانیم ، اما مقایسه این کار می تواند به شما در حداکثر رساندن پتانسیل های خود کمک کند ، بنابراین به بازوهایتان می توانید افتخار کنید. این تمرین با جلو بازو شروع میشود سپس ، نیمه دوم که شامل گروه عضلانی بزرگتر یعنی سه سر رشته متفاوت است (پشت بازو)

نکات تکنیکی

عضله

Close-Grip Bench Press

به جای فکر کردن در مورد فشار وزن ، به فکر تمرین سه سر خود باشید. اگر می خواهید آنها را حتی بیشتر از هم تفکیک کنید ، در قسمت پایین قفسه سینه خود را با هالتر لمس نکنید. در عوض ، نزول را در حدود یک اینچ از قفسه سینه خود متوقف کنید و سپس نیرو را وارد کنید. قبل از انجام تکرار بعدی ، سه سر خود را در بالا نگه دارید, نیازی به عجله نیست.

 

Lying Dumbbell Triceps Extension

بهترین تمرین برای تفکیک عضلات بازو

هرچه دمبل ها را پایین می آورید ، آنها را کمی بیرون بکشید. وقتی به بالا فشار می دهید ، به جای فشار دادن مستقیم به بالا ، زاویه ای نیرو وارد کنید , مثل اینکه می خواهید دیوار پشت سر خود را لمس کنید. شما از این طریق انقباض بیشتری خواهید داشت ، خصوصاً با سر بلند سه سر(پشت بازو)

Reverse-Grip Press-Down

پشت بازو سیم کش این امکان را به شما میدهد که سر میانی عضله سه سر را درگیرکنید,حرکتی که با توجه به دامنه حرکتش اندکی سخت تر است. در هنگام پایین آمدن اندکی نیز صبر کنید,فاصله بیشتر دست ها باعث انجام بهتره این حرکت میشود. از دستگیره (میله) دوری کنید تا تماسی با بدن شما در حین انجام حرکت نباشد و تمرکزتان روی عضله(پشت بازو) باشد.

EZ-Bar Preacher Curl

استفاده از نیمکت هالتر (ای-زد) بازوهای بالاییتان را کج نگه می دارد و به شما امکان می دهد که عضلات خود را بهتر از زمانی که می خواهید با هالتر در حالت ایستاده حرکت جلو بازو را انجام دهید, ورزیده کند ، جایی که احتمالاً می توانید گشتاور بیشتری ایجاد کنید. کیفیت تکرارها در اینجا اهمیت دارد ، بنابراین در مورد وزن موجود در میله نگران نباشید. تا زمانی که بتوانید دامنه بازگشت را تکمیل کنید و در پایان مجبور به مبارزه هستید ، مجموعه خوبی است. نیازی به رسیدن به خستگی عضله در اینجا نیست.

Seated Dumbbell Curl

در حالت ایده آل ، این تمرین را روی نیمکت با درحالی که تکیه داده اید پشتی صندلی انجام دهید. ست اول را متناوب (یکی در میان) و ست دوم را تمام تکرار را با یک دست و سپس دست دیگر انجام دهید. این الگوی را برای دو ست آخر تکرار کنید

Lying Cable Curl

یک موضوع را فهمیده اید؟ اگر می خواهید بازوهای شما به طور کامل رشد کند ، آنها باید با سختی کار و با حداقل درگیری از مناطق دیگر کار کنند. از این رو نیاز به یافتن راههای جدید برای انجام آن است.

جلو بازو سیمکش خوابیده باعث می شود که عضله جلو بازو شما بسیار درگیر شود ، زیرا در حال انجام تکرارهای بیشتر و بدون کمک بقیه بدن هستید. شما می خواهید به اندازه ای که میتوانید خون خود را به عضلات خود بریزید ، بنابراین هر تکرار را به حساب آورید و استراحت را بین حداقل ها قرار دهید. اگر می توانید 30 ثانیه بین ست ها استراحت کنید.

Lying Cable Curl

نکته مهم:

هر چهار ست یک بار به عضلات خود شک دهید , این کار را با روش تمرین سوپرست انجام دهید. یک حرکت جلوبازو را با حرکت پشت بازو ادغام کنید و بدون استراحت انجام دهید.این یکی از بهترین تمرینات اثر گذار برای خون رسانی به عضله و افزایش حجم آن است.

مقالات مرتبط با  این موضوع:

عضله

ارتباط بین ذهن و عضله

نکات مهم برای ریکاوری سریعتر عضلات

 

مترجم و ویراستار: تیم محتوا سازی زیب اندام

تگ ها

زیب اندام
سلامتی
مربی آنلاین
coach online
zibandam
عضله
عضله سازی
عضله پشت
عضلات
عضله مردانه
تناسب اندام
بدنسازی
هیکل
اندام
تفکیک عضلات بازو

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

مقالات مرتبط