در حال بارگذاری ...

3 تکنیک ایده آل و فوق العاده برای شروع تحولات اساسی در خود

نویسنده : amir chavosh
تاریخ انتشار : 1399/03/26
مدت زمان مطالعه : 5 دقیقه
تعداد بازدید : 196

 

در سال 2018 ، دکان با کمک و مربیگری مربی تحسین برانگیز  با قدرت استرالیا« وینس اوزالپ وارد» Bodybuilding.com Transform Challenge  شد .

هدف او تغییر مسیر زندگیش بود, البته  پیروزی در این مسابقه و استفاده از پولش  برای معالجه باروری همسرش برای فرزند دیگری مساله مهمی برای او بود.

اگر چند ماه سریع به جلو بروید می­بیند که دکلان بدن خود را کاملاً متحول کرده بود و برنده این چالش شد.
 دو سال سریع پیش می رود و او نه تنها هنوز هم ورزشکار و فعال است ، بلکه در چند مسابقه اسپارتانی را هم نابود کرد وپیروز شد.

اکنون این یک تحولی است که می توانیم از آن درس بگیرید

02cc1e16.jpg

یک چیز بهتر از هیچ چیز است ، درست است؟
مطمئناً ، اما وقتی کار را شروع تازه کرده اید, اضافه کردن چند روش آموزش اصلی به زندگیتان  می­تواند زمینه پیشرفت را برای ماهها یا حتی سالها  فراهم کند.
در اینجا سه ​​مورد وجود دارد که باید مدنظر شما برای تحول باشند!

 ما در اینجا به شما 3 تکنیک موثر و ایده آل را که به کمک آنها می­توانید تغیر و تحول بهتری را داشته باشید را آموزش می­دهیم.

تکنیک 1: مدارهای آموزشی مقاومت

مدارها:

 در جایی که چهار یا چند تمرین را پشت سر هم انجام می دهید ، سپس آنها را تکرار کنید , روشی با آزمایش زمان برای سوزاندن چربی اضافی و ایجاد تمرین هایی با کارآیی با زمان است.

 

اما نکته مهمی در اینجا وجود دارد که غالباً در آموزش مدار غافل  از انها می شویم این است که لازم نیست زندگی خودتان را مسابقه ای بدانید و یا نفستان در آن راند مسابقه تان  بریده شود همچنین می تواند شامل چند تمرین خوب باشد که به هم بخورد و به شیوه ای کمک کند تا خستگی در اطراف بدن شما پخش شود ، به شما امکان می دهد کار بیشتری انجام دهید ، کالری بیشتری بسوزانید و در صورت نیاز ماهیچه های بیشتری اضافه کنید.

 

تحولات شما از اینجا شروع می شود, شما وزن بدن و حرکت دمبل را در مدارها با استراحت کمی بین حرکات مخلوط می­کنید, اما در آنجا می­توانید در صورت نیاز خود قدم بزنید.
اگر به ورزش شدید و سخت عادت کرده اید, این فقط می تواند به آنچه که شما نیاز دارید باشد.

 

تکنیک 2: پیاده روی

 

من نزدیک به 100 قسمت میزبان Bodybuilding.com Podcast بوده ام و داستان های زیادی در مورد راه های درست و غلط برای تغییر آن در  زمان شنیدم. یکی دیگر از افراد قوی که همچنان در سمت راست تصویر می­بینید پت بن است .
او خیلی بزرگ بود ، پت بیش از 600 پوند(تقریبا 250 کیلوگرم)  بود و از آینده خود می­ترسید.

3398edf3.jpg

پس ، او چه کرد؟ او قدم زد ومسیر جدیدی را در زندگیش شروع کرد .مسیری پر از فراز و نشیبهای زیاد . در حقیقت ، او برای خرید مواد غذایی روزانه 3 مایل(5/4کیلومتر)  به نزدیکترین فروشگاه مواد غذایی نزدیک خانه خود رفت و آمد کرد.
این راز برای کاهش وزن نهایی 350 پوند(150کیلوگرم)  او نبود ، اما این دقیقاً همان چیزی بود که آن را با پای راست خود شروع کرد (این یک اصطلاح است). مربیان قدرتمندی مثل چارلز استلی ، خالق برنامه Total-Body Strong Bodybuilding.com ، برای قدم زدن و پیاده روی  نیز قسم

می­خورد. در حقیقت ، استالی در آن برنامه می نویسد که پیاده روی و تمرینات وزنه برداری, قلب تمرین مورد نیاز شماست.

 

پیاده روی بخش مهمی از تحول دكلان بود ، و همچنین - همانطور كه ​​در برنامه Transformation Starts Here وجود دارد. شما روزهای خاص (مثلاسه شنبه ها) با پیاده روی های طولانی تر و با سرعت سریع اما پایدار در پنج شنبه ها و شنبه ها ، مختصر «پیاده روی های سریع» را جایگزین می­کنید. این می تواند سلاح مخفی شما باشد نه تنها برای از بین رفتن چربی ، بلکه همچنین برای بازیابی بهتر بین تمرین .

 به طور کلی این امر سبب این می شودکه احساس بهتری کنید.

 

می خواهید پیاده روی خود را ارتقا دهید؟

این بسیار ساده است این کار را در خارج از منزل انجام دهید وتحولات شما از اینجا شروع می­شود. لازم نیست به طور خاص ، همه دنبال پیاده روی  در حیاط خلوت خود باشیم ، اما پیاده روی در آفتاب بسیار توصیه

 می­شود. هوای تازه و ویتامین D بدون توجه به این که در سفر تناسب اندام هستید متحدان بینظیر هستند.

 

تکنیک 3: به زمین بیفتید!!

 

سینه خیز رفتن ممکن است چیزی به نظر برسد که مدتها پیش از آن عقب نشینی کرده اید  و فاصله گرفتید

مثلاً وقتی می توانستید به جای آن قدم بزنید. اما مربیان باهوش زیادی قسم می خورند که داشتن ورزشگاران بزرگسالی که ن خیز را برای ورزش انجام می دهد و به هر کاری که در تمرین انجام دهند کمک می­کند و در زندگی ، قوی تر و ایمن ترمی­شوند ورزشکاران نخبه در ورزش هایی مانند فوتبال و فوتبال آمریکایی سال ها است که در تمرینات خود سینه خیز می­روند و حالا نوبت شماست.

 

چه چیزی سینه خیز را بسیار خاص می کند؟
برای یک نفر ، این الگوی "راه رفتن" متضاد بازو و پا مخالف را آموزش می دهد و هماهنگی کلی و آگاهی بدن را افزایش می­دهد.
اگر این مسئله کمی آکادمیک باشد, این نیز وجود دارد: این کار را یکباره و شانه ، داخل بدن ، پشت و پاها انجام می دهد و به همه آنها می آموزد که با هم خوب بازی کنند و یکدیگر را قوی تر کنند.
این عمل بین 20-30 ثانیه اگر صورت بگیرد حداق 50-60 ثانیه باتکرار مداوم

cd99cd9a.jpg

مترجم و ویراستار:

تیم محتواسازی زیب اندام

تگ ها

زیب اندام
مربی انلاین
coach online
zibandam
تغیر
تحول
پیاده روی
سلامتی
تکنیک
تکنیک سلامتی
ورزش
ورزشکار
مسابقه
Bodybuilding
راه رفتن
مربی

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

مقالات مرتبط